Scientix STEM Keşif Kampanyası

STEM
STEM

Bu yılki Scientix STEM Keşif Kampanyası, Life Terra projesiyle ortaklaşa düzenlenen ortak bir uluslararası girişimdir . Girişim, Avrupa ve ötesindeki eğitimcileri, projeleri, kuruluşları, kütüphaneleri, okulları, üniversiteleri, gençlik kulüplerini ve ilgili tüm paydaşları Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik (STEM) alanlarındaki kariyerleri ve çalışmaları kutlamaya davet ediyor. Kampanya 1 Şubat – 30 Nisan 2024 tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek ve etkinliklerin zirvesi 24-30 Nisan tarihleri ​​arasında gerçekleşecek.

STEM Keşif Kampanyası

Mayıs 2023’ten bu yana herhangi bir zamanda STEM’i teşvik eden herhangi bir eylem/etkinlik düzenlediniz, katkıda bulundunuz veya katıldınız mı ?

Bir eylem veya faaliyet birçok biçimde olabilir: bir etkinliği organize etmek veya bir etkinliğe katılmak; bir öğrenme senaryosunun uygulanması; bir atölyeye, festivale veya web seminerine katılmak veya bunları düzenlemek ya da sınıfınıza konuşmacı davet etmek; proje benzeri bir etkinlik düzenlemek ve sonuçlarını öğrencilerinizle/bu eğitim faaliyetlerine katılanlarla tartışmak.

STEM Keşif Kampanya Haritasına başvuran tüm katılımcılar bir veya daha fazla Scientix Ödülüne hak kazanır

KATILMAK İSTER MİSİN?
Mayıs 2023’ten bu yana STEM faaliyetlerini organize ettiniz, yürüttünüz ve/veya katıldınız mı? STEM eğitimini teşvik eden herhangi bir proje veya çabayı sergilemekle ilgileniyor musunuz? STEM alanında çalışan bir öğretmen veya kuruluş musunuz? STEM ile ilgili tüm eylemler STEM Keşif Kampanyası haritasına dahil edilebilir ve öğrencilerin STEM’e olan ilgisinin artmasına yardımcı olabilir!

https://www.scientix.eu/campaigns/sdc/sdc24