Science Expo Atölye Başvuruları Başladı

Türkiye’nin en büyük bilim festivali için hazır mısınız? 4 gün içerisinde 100 bini aşkın ziyaretçi ağırlayan Science Expo’yu 8. kez gerçekleştirmek için çalışmalara başladık.

Çocuklarımızın kendi potansiyellerini keşfettiği, teknolojik gelişmeleri yakından tanıdığı ve kendi geleceklerini kurguladığı Science Expo yenilenen içeriğiyle bu yıl da tüm dikkatleri üzerine çekecek.

Science Expo 2019’da Neler Var?

Teknolojik Alanlar
Atölyeler
Meslekler Yarışıyor
Proje Yarışması
Kariyer Kulübü
Siz Nasıl Katılabilirsiniz?

Firmaların ürettikleri veya üretimde kullandıkları teknolojileri sergiledikleri ve tanıttıkları “Teknolojik Alanlar”da siz de yer alabilir, Kariyer Kulübü’nde gençlere ilham verebilirsiniz.

Bunlarla beraber Science Expo’nun Highlight’ı olarak niteleyebileceğimiz Atölyeler, firmalarımızın çocuklar ve velilerle interaktif bir etkileşime girdikleri etkinliklerdir. Siz de Atölye alanımızda kendi atölyenizi kurabilir ve çocukların hem elleriyle üretmelerini, hem kendilerini keşfetmelerini hem de sizleri yakından tanımalarını sağlayabilirsiniz. Sizleri yakın gelecekteki insan kaynağımızla bir araya getiriyoruz.

Atölyelerle alakalı tüm sorularınıza cevap almak için SSS – Atölye Alanları dosyamızı inceleyebilirsiniz. Dosyamızda bulunmayan çok daha acayip bir sorunuz varsa bizlere ulaşabilirsiniz.

Science Expo 2019’da atölye gerçekleştirmek için ön başvuru formumuzu doldurunuz.

Science Expo heyecanını paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.