Öğretmenin Kimyası Eğitimi

12-13 Aralık 2015 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek eğitimin içeriğinde, etkili bir kimya dersi tasarımı için animasyon ve simülasyon kullanımı, etkili laboratuvar kullanımı, akış ve ritmin sürekliliği konularının uygulamalı olarak paylaşılması yanında günlük hayatımızda kimyanın yerini gösteren Kimya Bunun Neresinde? Sergisi de yer almaktadır. 25 kişilik salonlarda atölye çalışmaları şeklinde gerçekleşecek olan çalışmaya İSTANBUL ilinde ki devlet okullarında çalışan kimya öğretmenlerimiz davetlidir. Kontenjan 100 kişi ile sınırlıdır.

The Sofa Hotel’de gerçekleştireceğimiz 2 tam gün sürecek olan eğitim konaklamasızdır. Eğitim programına katılım ve tüm katılımcılarımızın öğle yemekleri, çay-kahve ikramları ücretsizdir.

Otel Bilgisi: http://www.thesofahotel.com

Adres: Teşvikiye Caddesi No:41A Nişantaşı – İSTANBUL

Çalışmaya katılmak isteyen öğretmenlerimizin 23 Kasım 2015 Cuma günü saat 17:00’ye kadar www.orav.org.tr adresinden ilgili kısmı doldurarak kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir. Kesin liste oluştuğunda katılımcılara e-posta ve sms yoluyla bilgilendirme yapılacaktır

Her türlü sorunuz için operasyon@orav.org.tr adresinden veya 0212 514 90 40 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Not: Daha önce düzenlemiş olduğumuz “Öğretmenin Kimyası” eğitimine katılan öğretmenlerimizin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Başvuru :