KTÜ TTO Düşünden Gerçeğine Proje Pazarı

“KTÜ TTO Düşünden Gerçeğine Proje Pazarı 2018”vasıtasıyla AR-GE ve inovasyon bilincinin yaygınlaşması, proje hazırlama ve geliştirme kültürünün oluşması, Üniversite-sanayi işbirliğinin geliştirilmesi ve yeni Ar-Ge ortaklıkları başlatılmasının desteklenmesi amaçlanmaktadır.

Genel Açıklamalar

Karadeniz Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi (KTÜ – TTO) tarafından organize edilmekte olan Düşünden Gerçeğine Proje Pazarı etkinliğine projeleriyle katılmak isteyen adaylar, proje önerilerini aşağıda sıralanan önerilere uygun şekilde hazırlayarak 05.05.2018 tarihine kadar “[email protected]” mail adresine gönderebilirler.

1- Proje Başvuru Formatı Proje dosyasının bir kapağı olmalı ve bu kapak, proje adı, yürütücü adı, proje ekibi, proje danışmanı, yapıldığı üniversite, fakülte ve bölüm isimlerini içermelidir.

2- Proje 12 pt Times New Roman fontu kullanılarak 1.5 satır aralığı ile yazılmalı, sayfa boyutu standart A4 olmalıdır.

3- Kapak dışındaki diğer sayfalarda proje yürütücüsü, danışmanı, proje ekibi ve üniversitesi hakkında hiçbir isim veya tanıtıcı ibare bulunmamalıdır.

4- Hazırlanan proje önerileri gönderilirken birden fazla dosya varsa bunlar .pdf, .rar veya .zip olarak tek bir dosyada birleştirip bir defada gönderilmelidir. Proje önerisi bir dosyadan oluşuyorsa bu dosya .pdf olarak gönderilebilir. Gönderilen dosyanın adı mutlaka yürütücünün adı ve soyadından oluşmalıdır. (Örnek: Mehmet KARADENİZ.rar)

NOT: BAŞVURUNUZUN TARAFIMIZA ULAŞTIĞINI TEYİT ETMEK İÇİN 24 SAAT İÇERİSİNDE

SİZE BİR TEYİT E-MAİLİ GÖNDERİLECEKTİR.

BU SÜRE İÇERİSİNDE ONAY GELMEMİŞSE LÜTFEN 0462 3778692 NOLU

TELEFONDAN ARAYARAK KONTROL EDİNİZ.

Başvuru formu : http://www.ktu.edu.tr/dosyalar/projepazari_0c569.doc

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.