Kontrol Bende Projesi Eğitmen Eğitimi gönüllü eğitmenlerini arıyor!

Projesi
Projesi

Kontrol Bende Projesi Eğitmen Eğitimi gönüllü eğitmenlerini arıyor!

Kontrol Bende Projesi Eğitmen Eğitimi

Habitat Derneği ve Facebook ortaklığıyla “Kontrol Bende” projesi gönüllü eğitmenlerini arıyor!

Kontrol Bende Projesi, kişisel bilgilerin ve sosyal medya hesabının güvenliği konusunda sürekli olumsuz durumlarla karşılaşan bireylerin bu olumsuz durumlar meydana gelmeden alabilecekleri önlemler konusunda farkındalık sağlamasını hedeflemektedir. Bu kapsamda sosyal medya araçlarından özellikle Facebook güvenlik kurallarının öğrenilmesi ve online ortamda kişisel bilgi güvenliklerini en doğru şekilde sağlanması konusunda gerekli bilginin aktarılması sağlanacaktır. Proje 20 ilde yürütülmektedir.

Proje illeri: Ankara, Antalya, Adana, Balıkesir, Bursa, Bolu, Eskişehir, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Samsun, Şanlıurfa, Rize ve Yalova.

Bu kapsamda Proje Eğitmen Eğitimi 17 – 20 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Katılımcıların yol, konaklama ve 3 öğün yemek masrafları proje tarafından karşılanacaktır.

SON BAŞVURU TARİHİ: 9 Kasım 2017

Kontrol Bende Projesi Eğitmen Eğitimi Başvuru için tıklayınız.

Kimler eğitmen olabilir?

Sivil toplum kuruluşları, öğrenci kulüpleri, gençlik meclisleri gibi gençlik çalışmalarında bulunan kurumlarda yer alan ve/veya gönüllü proje eğitmeni olma motivasyonuna sahip 15-30 yaşları arasındaki proje illerinde yaşayan gençlerin eğitmen eğitimine başvurmasını bekliyoruz.

Eğitmenlerin sorumlulukları nelerdir?

Gönüllü eğitmenlerden proje ekibiyle iş birliği içerisinde çalışarak aldıkları eğitmen eğitimi doğrultusunda yerel eğitimler vermeleri ve bir yıllık dönemde en az 150 kişiye ulaşmaları ve eğitimlerini raporlamaları beklenmektedir. Ayrıca yaşadığı ilde projenin eğitim dışı faaliyetlerinin yürütülmesi ve projenin savunuculuğunu yapması beklenmektedir.

Sorularınız için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin