İnsan Kaynakları Zirvesi 2013

İnsan Kaynakları Zirvesi, yüzlerce öğrenciyi Türkiye’nin en büyük firmalarının insan kaynakları müdür ve yetkilileriyle etkin bir şekilde buluşturmaya devam ediyor. 3 senede 1500 den fazla dinleyici ve binlerce ziyaretçinin katıldığı zirvenin 4.sü, 16 Mayıs 2013 tarihlerinde Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Kampüsü’nde düzenlenecek. Tüm üniversite ve öğrencilerin katılımına açık olan İnsan Kaynakları Zirvesi’nin başlıca amaçları;

Firmaları, potansiyel kalifiye işgücü ile buluşturarak, kendilerini tanıtmalarını, öğrencilerle birebir görüşmelerini ve ihtiyaçları doğrultusunda ki adayları tespit etmelerini sağlamak.
Öğrencilerin farklı sektörleri tanımalarına yardımcı olarak, kariyerleri hakkında daha sağlıklı karar vermelerini sağlamaktır.

Fuar Alanı
Katılımcı firmalar fuar alanında açacakları standlar ile katılımcılarla birebir görüşme imkanı sunulacaktır. Katılımcılar firma standlarından staj ve iş başvurusunda bulanabilir ve firmalarla yakın ilişki kurabilirler. Bazı firmalar direkt olarak fuar alanı çevresinde oluşturulacak olan mülakat odalarında katılımcılar ile mülakatlarını gerçekleştirebilirler.

Katılımcılar için etkinlik alanına girişte sayı ve süre sınırı olmadığından firmalar gün boyunca ziyaretçilerle görüşme imkanına sahiptir.

Fuar alanına katılım hakkında detaylı bilgi için [email protected] eposta adresinden İnsan Kaynakları Zirvesi ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Anında Mülakat ile iş ve staj imkanı,
300 İş ve Stajer alımı
100 TL değerindeki ücretsiz kişilik testi

Katılımcı Firmalar; Global Bilgi, Anadolu Grubu, GlobalCV, LCWaikiki, Manifesto, İş Yatırım, Toptan Grup, Ortadoğu Grup, The BrandAge ve daha birçok firma…

Tarih : 16 Mayıs 2013
Yer : Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Kampüsü Reşat Kaynar Konferans Salonu
Kayıt : http://ikz2013.com/kayit
Facebook: https://www.facebook.com/events/160918617405976/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin