III. ELEKTRİK ELEKTRONİK SİSTEMLERİ KONGRE VE SERGİSİ

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi tarafından, elektrik, elektronik, enerji, aydınlatma, otomasyon gibi elektrik mühendisliğinin önemli sektörlerinin yer aldığı Elektrik Tesisat Ulusal Kongresi ve Fuarı; ilki 7-10 Mayıs 2009, ikincisi 24-27 Kasım 2011 tarihlerinde olmak üzere İzmir Fuar Alanı`nda iki kez düzenlendi.

Elektrik Mühendisler Odası İzmir Şubesi olarak; meslek alanımıza ilişkin gelişmelerin izlenmesi, kongre, sergi, fuar, panel, bildiri vb. teknik etkinlikler aracılığıyla üniversiteler ile sanayi arasında işbirliğinin sağlanması, mühendislik uygulamalarının ve etkileşim içinde bulunan diğer alanlardaki bilimsel ve teknolojik gelişmelerin sunulması, değerlendirilmesi ve tartışılması amacıyla gerçekleştirilen etkinliklerin bir yenisini 21-24 Kasım 2013 tarihlerinde İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi`nde III. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi adı altında gerçekleştiriyoruz.

Kongre çerçevesinde VII.Ulusal Aydınlatma Sempozyumu, VI. Kontrol Otomasyon ve Yapı Elektronik Sistemleri Sempozyumu, Güç ve Enerji Sistemleri Sempozyumu ve SMM (Serbest Müşavir Mühendis) Forumu düzenlenenerek katılımcıların zengin içerikli etkinliklerle buluşması sağlanacaktır.

Uygulamaları, projeleri, hedefleri ile ülkemiz sanayisinin gelişmesine katkıda bulunmak isteyen, elektrik, elektronik, enerji, aydınlatma, otomasyon sektörlerinin bileşeni tüm kişi ve kuruluşlarla Kongre ve Sergimizde birarada olmayı diliyoruz.
Kongre Yürütme Kurulu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin