Google Doodle bu yıl teması: Büyüdüğümde, umarım…

Google için Doodle, K-12 sınıflarındaki öğrencilere açık bir yıllık yarışmadır. Öğrenciler, Google.com’da gösterilme şansı için kendi Google doodle’larını oluşturmaya ve okulları için harika burslar ve teknik paketler kazanmaya davetlidirler.

Bu yılın teması, geleceğinizde neyi umduğunuzu göstermeye davet ediyor. Mars’ta Sınıflar? Uçabilen ayakkabılar? Herkes için yemek? Her şeyi iyileştiren bir hap mı? Fikirlerini al ve onları Doodle’ın içine koy!

Bu yıl harika karalamalar görmekten heyecan duyuyoruz. Öğrenciler istedikleri materyallerle çalışabilirler, ancak tüm karalamalar giriş formu kullanılarak girilmelidir. Ebeveynler ve öğretmenler doldurulmuş giriş formunu bize postalayabilir veya çevrimiçi olarak .png veya .jpg olarak gönderebilir. Yarışma, Pasifik Saati (PT) 18 Mart 2019 20: 00’a kadar yapılan girişlere açıktır.

Okul / kar amacı gütmeyen kuruluşunuz için 30.000 dolarlık bir üniversite bursu, 50.000 dolarlık bir teknoloji paketi ve sanat eseriniz Google.com’da bir günlüğüne görüntülensin!

Ebeveynler, öğretmenler, kar amacı gütmeyen ve okul sonrası programlar K-12 öğrencileri adına sanat eserlerine girebilir. Öğretmenler ve okul sonrası programlar öğrencilerinin adına karalamalar girdiğinde, giriş formu her öğrencinin ebeveyni veya vasisi tarafından imzalanmalıdır. Öğretmenler bir kerede birden fazla karalamalar girebilir, ancak öğrenci başına yalnızca bir orijinal doodle girebilir. Giriş kanalından bağımsız olarak, 50.000 $ ‘lık teknoloji ödülü kazanan öğrencinin okuluna gidecek.

Yarışmaya katılan tüm öğrenciler ABD merkezli bir okula (ev okulu dahil) veya Porto Riko ya da Guam’daki bir okula kaydolmalıdır. Yurtdışındaki askeri personelin çocukları bu yıla girebilir ve kendi eyaletlerinden yapılan başvurularla değerlendirilecektir.

https://doodles.google.com/d4g

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.