Girişim fikrin var, tek başına işin içinden çıkamıyor musun?

Girişim fikri yarışması
Girişim fikri

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu, hayatın her alanında yapıcı ve yaratıcı çözümler üreten, fark yaratacak vizyona sahip her insanı girişimci olarak tanımlıyor. Düzenlediği etkinlikler ile Ankara ve Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin bir parçası haline gelen topluluk, bu sene 6 Şubat‘ta girişimcilik ekosistemine çok değerli katkılarda bulunacak Find Your Co-Founder etkinliğini düzenliyor.

Find Your Co-Founder, kısaca, girişim fikrini tek başına hayata geçirememiş girişimcilik meraklılarının, aradığı ekip arkadaşına ulaşması için, çeşitli yeteneklere sahip ve bir ekibi tamamlayacak niteliklere sahip olan kişilerle bir araya geldiği bir etkinlik olarak tanımlanabilir. Bu platform sayesinde kurulan takımlar uzman mentor ekibiyle çalışmalara başlayarak startuplarının ilk adımlarını atmış olacak. Bunun yanı sıra öğrencilerin staj bulma problemine alternatif çözümler geliştirmeye çalışan ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu, bu etkinlikle birçok köklü şirketin öğrencilerle buluşabileceği bir platform yaratıyor.

Eğer sen de fikrini hayata geçirip hayallerine bir adım daha yaklaşmak istiyorsan 6 Şubat 2021 Cumartesi günü 19.00’da Airmeet’de gerçekleştireceğimiz Find Your Co-Founder etkinliğinde seni de bekliyor olacağız.

Neden FYCF?
Girişim fikrin var, tek başına işin içinden çıkamıyor musun?
Ne yapmak istemediğini mi bilmiyorsun?
Yeteneklerini bir ekibin parçası olarak göstermek mi istiyorsun?
Bir girişimin parçası olup kendi işini mi kurmak istiyorsun?
Takımın hazır, mentor mu arıyorsun?
Yeteneklisin ama tek başına tüm işlere yetişemiyor musun?

Aklınızdaki soruları cevaplayalım!
mail@odtuggt.org
www.odtuggt.org