Gelecek Nesillere OYUNLA Hijyen Aşılamaya Var mısın?

Hijyen oyun fikri
Hijyen oyun fikri

Eğitimin geleceği dijitalde, bizim de amacımız yeni nesillerin hijyen bilincini oyunla geliştirmek! Hepimizin yapabileceği bir şey var!

Hijyen oyun fikrini detaylarıyla anlattığın dosyanı ve fikrin görselleştirildiği bir demosunu, (Belirli bir parçasının kodlanması, grafik animasyon haline getirilmesi vb.) ve ekibini www.oynaogren.com adresi üzerinden iletmen yeterli!

Kimler Başvurabilir?
Bireylerin temel hijyen kurallarını eğlenerek öğrenmesini sağlayacak dijital oyun fikri olan herkes yarışmaya başvurabilir. Gelecek nesillerin hijyen bilinci oluşturmasına katkı sağlamak seni de heyecanlandırıyorsa, hemen başvur!

Nasıl Başvurulacak?
Bize fikrini detaylarıyla anlattığın dosyanı ve fikrin görselleştirildiği bir demosunu (belirli bir parçasının kodlanması, grafik animasyon haline getirilmesi, vb.) ve ekibini www.oynaogren.com adresi üzerinden iletmen yeterli! Dosyanın bir bölümünü de geliştirici ekibi tanıtmaya ayırmayı unutma.

ÖDÜLLER

Geliştirme Desteği
Kazanan ekiplerin her birine 20 bin TL (development sürecinde) + 20 bin TL (yayınlandıktan sonra) olmak üzere toplam 40’ar bin TL geliştirme desteği sağlanacak (Jüri 3 fikri kazanan olarak seçebilecektir).

Mentorluk Desteği
Fikirden uygulamaya geçiş sürecinde mentorluk imkânı sağlanacak (doğru ve güvenilir bilgi için ihtiyaç halinde fikir aşamasında da mentorluk desteği verilecektir).

Yatırım Desteği
Eczacıbaşı Holding ve Netmarble EMEA, katılan tüm ekipler içinde yatırım arayışı içinde olanlar ile ayrıca görüşecek ve değerlendirme yapacaktır.

Hijyen oyun fikirleri aşağıda belirtilen kriterler çerçevesinde değerlendirilecek:

Etik ve insan haklarını gözetiyor olması
Doğru ve güvenilir bilgi içermesi
Oyunun ve yazılımın uygulanabilirliği
Öğrenilen bilgi / becerilerin hayata uygulanabilirliği
Yaratıcılık
Anlaşılırlık
Özgünlük
Farklı iletişim sistemlerinde (ios, android, vb.) çalışabilme
Güncellenebilirlik
Sürdürülebilirlik
Ulaşılabilirlik
Kurallar ve ödüller içermesi
İnteraktif olması
Günümüz kişisel hijyen gereksinimlerini barındırma
Eğlenceli olması
Takım özgeçmiş ve referansları

Son Başvuru 31 Mart 2020

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here