Gebze Teknik Üniversitesi’nde GeekDay rüzgârı esiyor

BİLGİSAYAR TUTKUNLARINA
BÜYÜK SÜRPRİZ

Gebze Teknik Üniversitesi’nde GeekDay rüzgârı esiyor!..

GTÜ Bilgisayar Topluluğu olarak bu yıl üçüncüsünü gerçekleştireceğimiz GeekDay’de, bilgisayar dünyasına meraklı bireyleri alanlarında uzman isimlerle bir araya getirip katılımcılara tecrübe ve bilgi paylaşımının gerçekleşeceği bir ortam sunmayı hedefliyoruz. Bugüne kadar 25’den fazla konuşmacıyı ve 400’den fazla katılımcıyı ağırladığımız bu büyük etkinlikte yapay zeka, blockchain, sanal ve arttırılmış gerçeklik, siber güvenlik gibi alanlarda bilgisayar dünyasına dair birçok temel ve güncel konuyu ele aldık. 2 Mart Cumartesi günü ise 2 salonda toplam 14 oturum gerçekleşecektir.

Gebze Teknik Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu tarafından düzenlenen GeekDay 2 Mart Cumartesi günü sizlere birbirinden ilginç konu ve konuşmacılarla buluşma olanağı sağlıyor ayrıca birbirinden eğlenceli aktivite ve yarışmalarla gün boyu eğlenme fırsatı sunuyor.

Yapay zekadan siber güvenliğe, arttırılmış gerçeklikten android mimarisine kadar birçok konunun işleneceği bu etkinlik 2 Mart Cumartesi günü 14 oturumda gerçekleşecektir.

Yoksa siz de bilişime ve teknolojiye meraklı olanlardan mısınız?

O zaman tek yapmanız gereken bu ücretsiz ve dolu dolu etkinlik için yerinizi ayırtmak.

Daha fazla bilgi için www.geekday.gtubt.com adresini ziyaret edebilir veya GeekDay sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Biletler: www.geekday.eventbrite.com
Instagram: geekday_2019
Twitter: geekday_2019