EY ile Sektörün İçinden

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü yine farkını gösterecek bir etkinlikle geliyor!

Yıllardır Sektörün İçinden etkinliği kapsamında öğrenciler ile şirketler ve yöneticilerini bir araya getiren İTÜ EMK, bu sene de Denetim ve Danışmanlık sektörünün dev şirketlerinden EY, eski bilinen adıyla Ernst&Young, ile adından oldukça söz ettiricek!

15 Nisan 2016 tarihinde İTÜ İşletme Fakültesi’nde gerçekleşecek olan EY ile Sektörün İçinden etkinliğinde Big Four’un en iddialı şirketi ile buluşma şansına sahip olan öğrenciler, şirketin üst düzey yöneticileri ile tanışıp işe alım süreçleri ve mülakat teknikleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilecek ve EY’ye yapılacak şirket gezisine de katılmak şansı yakalayacaklar.

Bunlara ek olarak, katılımcılar şirket tarafından gerçekleştirilecek olan vaka analizi çalışmasında problem çözme yeteneklerini kullanarak aktif rol alacak ve gün bitiminde EY yöneticilerinden oluşan jüri karşısında sunum yapacaklar.

Siz de bu deneyimi yaşayıp iş hayatına bir adım önde başlamak ve yükselen danışmanlık sektörünü öğrenmek için hemen ituemk.org adresine tıklayıp kaydolabilirsiniz!

*Etkinliğe başvuru için üniversite, bölüm, sınıf sınırlaması yoktur.

*Etkinliğe katılım ücretsizdir.

*Kontenjan 30 kişiyle sınırlı olup katılımcılar CV’lerin değerlendirilmesi sonucu seçilecektir.

İletişim: [email protected]

Ayrıntılı Bilgi ve Kayıt İçin : http://ituemk.org/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.