Etohum Girişimcilik Zirvesi

Etohum’a son bir yıl içinde başvuran girişimcilerle yoğun bir çalışma sonrasında 40 girişimin belirlenmesi için sona yaklaşıldı. 28 Ocak 2012 Cumartesi tüm gün sürecek Etohum Girişimcilik Zirvesi’nde seçilen girişim ve girişimciler açıklanacak. Konusunda uzman girişimci ve profesyonellerin katılımıyla düzenlenecek olan zirvede şimdiye kadar bir çok başarılı girişimci katılmıştı.

Ağustos ayında başlayan etohum başvuru süreci Aralık 2011′de sonlandı. Başvurularda Ocak ayının ilk haftasında son görüşmeler yapılıyor. Ocak ayı içinde 15 girişimin seçimleri Etohum Seçim Ekibi tarafından yapılacak. 28 Ocak 2012 Cumartesi günü Bahçeşehir Üniversitesinde tüm gün sürecek Etohum Girişimcilik Zirvesinde 15 girişimi açıklayacağız. Geçen sene seçilen adaylar bir sene içinde gelişmelerini bizimle paylaşacaklar.

2012 yılı içinde seçilecek adayların bir kısmına Etohum tarafından yatırım yapılacak, daha sonra Şubat ayında Etohum Kampına davet edilecekler. Geçen sene Etohum Kampını Rixos Antalya‘da yapmıştık. Zirveye katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır. (Katılım herkese açık ve ücretsizdir.)

Tarih: 28 Ocak 2012, Cumartesi
Saat: 08:00 – 18:00
Yer: Bahçeşehir Üniversitesi / Beşiktaş / İstanbul