Eğitimde Değişim Konferansı #edkKonya

Eğitimde Değişim

Eğitimde Değişim Konferansı İstanbul ve İzmir’den sonra en büyük konferansını Konya’da yapıyor.

Eğitimde İnovasyon Derneği’nin düzenlediği EDK, katılımcıların uzmanlardan öğreneceği, meslektaşlarından ilham alacağı, iyi bir network oluşturacağı ve öğrenirken eğlenecekleri farklı bir konferans olarak tasarlandı.

4. Eğitimde Değişim Konferansı Anadolu’nun en büyük kongre merkezinde!

Uzmanlardan öğrenebilir, diğer katılımcılardan ilham alabilir ve kişisel öğrenme ağınızı oluşturabilirsiniz. Eğitimde Değişim Konferansı #EDKKonya, katılımcıların uzmanlardan öğreneceği, meslektaşlarından ilham alacağı, iyi bir network oluşturacağı ve öğrenirken eğlenecekleri farklı bir konferans olarak tasarlandı.

Eğitimde Değişim Konferansı; 2015 ve 2016 Yılında MEF Üniversitesinde, Şubat 2019’da İzmir’de gerçekleştirildi.

NEDEN EDK?

Türkiye’nin önde gelen eğitimcileri ve birçok konferansta ana konuşmacı olan uzmanlar EDK’da! Kendi alanlarında uzman eğitimciler tecrübelerini sertifikalı atölyeler ve panellerde paylaşacaklar. Amacımız öğretmenin merak ettiği bir konuyu önce uzmanından yarım gün sürecek atölyede öğrenmesi, sonra da farklı öğretmenlerden aynı konuda uygulama örneği dinlemesi.

ATÖLYELER

Sabah bölümünde yer alacak atölye çalışmalarında alanında uzman konuklarımızdan ilginizi çeken konulardaki atölye çalışmalarına katılabileceksiniz. 3 saat sürecek eş zamanlı atölye çalışmaları gerçekleştirilecek ve bu çalışmalarla katılımcılar konuyu derinlemesine öğrenerek kendilerini geliştirecekler. Katılımcılarımıza atölye uzmanı imzalı katılım sertifikası verilecektir.

PANELLER

EDKKonya sizleri alanında uzman katılımcılarla gerçekleşecek panel oturumlarına davet ediyor. Birçok uzmanın katılacağı “roundtable” konseptinde planlanan panel oturumlarında görüşler tartışılacak, katılımcılar birçok görüşü öğrenme ve tartışma fırsatı bulacaklar.

EŞZAMANLI OTURUMLAR/SUNUMLAR

Eş zamanlı gerçekleşecek bu ilham verici oturumlarda öğretmen ve uzmanlar sınıf deneyimlerini, araştırma bulgularını paylaşacaklar. Oturumlar, katılımcılar için ilham verici olacak şekilde planlanmıştır.

AKTİVİTELER

Katılımcıların dinlenmek ve meslektaşları ile birlikte eğlenmek için zamana ihtiyaçları olacağına inanıyoruz. Bu amaçla bazı eğlenceli etkinlikler planladık. Katılımcıları daha birçok sürpriz bekliyor olacak.

KİŞİSEL ÖĞRENME AĞINIZI OLUŞTURUN

Bu konferans aynı zamanda insanların birbirleriyle tanışmalarını ve bu şekilde kişisel öğrenme ağlarını oluşturmayı amaçlamakta. Sosyal toplantılar, kahve molaları, eğlenceli oturum araları ve sosyal bir yemek, yepyeni dostluklar ve  bağlantılar kurmanızı sağlayacaktır.

KONFERANS YERİ

Eğitimde Değişim Konferansı Anadolu’nun en büyük kongre merkezi olan Selçuklu Kongre Merkezi’nde yapılacak.

KONFERANS TARİHİ

4. Eğitimde Değişim Konferansı 20 Nisan 2019 Cumartesi günü yapılacaktır.

EDK KONYA ORGANİZASYONU

Eğitimde Değişim Konferansı bir grup öğretmen tarafından kurulan Eğitimde İnovasyon Derneği tarafından organize edilmektedir. EDKKonya’nın organizasyon komitesi başkanı Dr. Öğr. Üyesi Bengü TÜRKOĞLU‘dur.

KESİNLEŞEN KONUŞMACILARIMIZ – Liste sürekli güncellenecektir. 

Ali Koç
Doç. Dr. Eren Ceylan
Doç. Dr. Sedef Canbazoğlu Bilici
Dr. Adem Çilek
Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Çetin
Dr. Özge Özdemir
Dr. Türker Toker
Duygunur Şahin Arslan
Ercan Altuğ Yılmaz
Kayhan Karlı
Kenan Çağlar Dükel
Mete Kızılkaya
Özge Selçuk Bozkurt
Prof. Dr. Mustafa Sever
Prof. Dr. Mustafa Yavuz
Prof. Dr. Necati Cemaloğlu
Şükran Evirgen

20 Nisan 2019’da Selçuklu Kongre Merkezi’nde görüşmek üzere

Tüm detaylar yakında web sitemizde.

ANASAYFA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin