Eğitimde Değişim Konferansı Danışma Kurulu Toplantısı

Eğitimde Değişim Konferansı’nın danışma kurulu, ilk toplantısını gerçekleştirdi. Eğitimde Değişim Konferansına Işıkkent Eğitim Kampüsü ev sahipliği yapıyor. Mor Sincap’ın kurucuları Gamze Er ve Didem Çavuşlu’nun EDK ile ilgili bilgilendirme yaptığı toplantıya İzmir’in saygın eğitim kurumlarından pek çok yönetici katıldı.

Konferansa mekanını açarak destek veren Işıkkent Eğitim Kampüsü’nden Yelda Zoral Yücebaş, Nihan Öymen ve Evren Göktepe, toplantı katılımcılarındandı. Özel İzmir SEV İlköğretim Okulu’ndan Özlem Altay Yücesoy, Ekin Koleji’nden Yasemin Reşitoğlu, Sevinç Koleji’nden Hale Handan Coşkun, Rota Koleji’nden Eniz Arslan, Gelişim Koleji’nden Yazgı Emirler, İstek Vakfı Okulları’ndan Serap Benibol ve Ebru Öztürk, MEV Koleji’nden Murat Zorluer, Çakabey Koleji’nden Nurten Ulaş ve Funda Akkoç, İTÜ Vakfı Koleji’nden Serkan Taşcıoğlu, TED Koleji’nden Serpil Tuti Sarı ve Berna Ersarı, Bahçeşehir Koleji’nden Zerrin Altunkaya Saygılı, İzmir Türk Koleji’nden Bahar Ergin Faat, Ege Özel Okullar Derneği’nden Ali Pir de toplantının katılımcıları arasındaydı.

EDK 2019 Danışma Kurulu, daha önce yapılan konferanslarla ilgili bilgi alarak 2019’da yapılacak konferansın konsepti ve içeriği ile ilgili fikir paylaşımında bulundular.

16 Şubat 2019
İzmir

ANASAYFA