Dört Koldan Doğa Eğitimi Projesi

Dört Koldan Doğa Eğitimi projesi, orman, bozkır ve göl ekosistemlerini tanıtmayı, doğa koruma ve sürdürülebilirlik konularında temel bir farkındalık oluşturmayı amaçlamaktadır.

TÜBİTAK 4004 – DOĞA EĞİTİMİ VE BİLİM OKULLARI çağrısı kapsamında TÜRKİYE BİYOLOGLAR DERNEĞİ tarafından da desteklenen bu proje, ODTÜ yerleşkesinde Cumartesi ve Pazar günlerini içine alan hafta sonu eğitim etkinlikleri şeklinde gerçekleştirilecektir.

Etkinliklere katılım ücretsizdir. Doğa eğitimi etkinlikleri Mart 2019 tarihine kadar her haftasonu düzenlenecektir.

Etkinliklere katılım yaş grubu 7 den 70 e herkes katılabilir.

Her etkinlik 100 kişi kapasitelidir.

Etkinlikler, orman, bozkır, göl ve sürdürülebilirlik konularında uzman eğitmenlerin sunumları, rehberler eşliğinde sahada yapılacak gezi ve gözlemler ile doğa ile içiçe yapılacak yaratıcı etkinlikleri içermektedir. Etkinlik sonunda katılımcıların doğa koruma ve sürdürülebilirlik konularında içselleştirebilecekleri, özelden genele taşıyabilecekleri farkındalık unsurları oluşturmaları ve benzer etkinlikler düzenleyerek bu tür çalışmaları yaygınlaştırmaları beklenmektedir. Etkinliklerle ilgili bilgi almak ve(ya) katılmak için [email protected] adresine e-posta göndermek yeterli olacaktır.

Etkinliklerimiz ücretsizdir. Tüm tarihlerde aynı içerik tekrar etmektedir. Bilgi ve katılım için aşağıdaki formu doldurup göndermeniz yeterlidir.

Adınız/Soyadınız(gerekli)

e-posta adresiniz(gerekli)

İletiniz(gerekli)

Etkinliğe katılmak istediğiniz tarih(ler)

[email protected]

Bağlıca Eğitim Çevre ve Dayanışma Derneği
https://www.facebook.com/baglicamdernek

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.