Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoloji Konferansı – DETECH

Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoloji Konferansı – DETECH; havacılık, elektronik sistemler, enerji, tıp alanlarını da bünyesinde bulunduran ve başta mühendis adayları olmak üzere güncel teknolojileri takip eden, iş hayatına ve geleceğe dair ipuçlarını yakalama amacıyla kendini geliştirmek isteyen her teknoloji severin alanında yetkin profesyonellerle buluşabileceği bir etkinliktir.

Bu yıl üçüncüsünü gerçekleştireceğimiz organizasyonumuz, katılımcılara 3 gün boyunca sunumlar ve workshoplarla interaktif bir deneyim sunmanın yanı sıra fuaye alanında katılımcı firmaların güncel çalışmalarını inceleme ve kendileri için hazırlanan sürpriz fırsatları keşfetme şansı veriyor. Endüstri 4.0, yapay zeka, yenilenebilir enerji, veri madenciligi, siber güvenlik, blockchain, IoT, big data, biyomühendislik, otomotiv sektörü, AR, VR, otomasyon, 3D printing, girişimcilik ve daha pek çok güncel konunun konuşulacağı ve profesyonel konuşmacıların kendi tecrübelerini aktaracağı  DETECH; yenilikçi, düşününebilen, sorgulayan, araştıran, kendini yenileyen bireylere ve başarılı girişimlere ışık tutmayı amaçlamaktadır.

IEEE Dokuz Eylül Üniversitesi’nin organizasyonu olan DETECH, her sene biraz daha büyüyerek Türkiye’nin batısından doğusuna her noktasına ulaşmayı, Türkiye’nin bilim ve teknoloji konularında öncü etkinlikler arasında yerini almayı ve bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir.

Katılan herkesin kariyer planlarında fark yaratan DETECH, 14-15-16 Şubat 2020 tarihlerinde Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanlık Konferans Salonu’nda gerçekleşecek!

Katılım için: https://forms.gle/XmKNwtT85ZzVw1ZV7

 

 

Detaylı bilgi için:

Web Sitesi:

İnstagram: https://www.instagram.com/ieeedetech/?hl=tr

Linkedin:

Twitter: https://twitter.com/ieeedetech