Dijital İçerik Araçları Eğitimi

Dijital İçerik Eğitimi
Dijital Üretkenlik Araçları Eğitimi

Bireylerin profesyonel yaşamlarında ihtiyaç duydukları dijital üretimi yapmalarını sağlayacak araçlar özelinde birikim edinmelerini amaçlayan Geleceğini Tasarla Projesi Dijital Üretkenlik Araçları Eğitimi 18/12/2021 tarihinde gerçekleşecektir.  

Sen de profesyonel yaşamında ihtiyaç duyduğun dijital yetkinliklerini geliştirmek istiyorsan çevrim içi eğitimize katıl, Microsoft Office Programları’ndan Canva’ya kadar geniş bir yelpazede üretim yapabileceğin araçların etkin kullanımına yönelik ipuçları hakkında bilgi sahibi ol.   

Dijital Üretkenlik Araçları Eğitimiyle;

Microsoft Office Programları’na ilişkin temel içeriklerin,
Başta Canva olmak üzere görsel içerik üretim araçlarının etkin kullanımına yönelik ipuçlarının aktarımının sağlanması hedeflenmektedir.   
  

Kimler eğitime katılabilir?  

Eğitim her yaş aralığından, dijital üretkenlik araçları alanında bilgi sahibi olmak ve kendini geliştirmek isteyen katılımcılara açıktır.   

  

Eğitim detayları nelerdir?  

Çevrim içi gerçekleşecek olan eğitime katılım ücretsizdir. Eğitim linki katılımcıların başvurularını yapmış oldukları e-mail adreslerine gönderilecektir.   

  

Eğitim Tarihi ve Süresi:    18 Aralık 2021, saat: 16:00  

Eğitim 3 saat sürmektedir.

Son Başvuru Tarihi:   18 Aralık 2021, saat 11:59

  

Eğitime dair her türlü sorunuzun cevabını almak için ruzgar@habitatdernegi.org ve dijitaldonusum@habitatdernegi.org  
adreslerine mail atabilirsiniz.  

  

Proje Hakkında   

Geleceğini Tasarla Projesi, gençlerin yirmi birinci yüzyıl becerileriyle donanarak bilgi teknolojilerini kullanma yetkinliklerini geliştirmeyi ve profesyonel yaşamlarında onları destekleyecek dijital yetkinliklerini şekillendirerek istihdam edilebilirliklerini artırmayı hedeflemektedir. Microsoft ve Habitat Derneği ortaklığında, “Türkiye’de E-Yönetişimin Gelişimi için Gençlerin Etkin Kılınması” vizyonu doğrultusunda, “Bilenler Bilmeyenlere Bilgisayar Öğretiyor” adıyla 2004 yılında yola çıkan proje; 2014 yılında “Geleceğini Tasarla” ismini almış ve bugüne kadar yüz binlerce gencin dijital becerilerini geliştirmede ve istihdamında önemli bir rol oynamıştır.   

18 Aralık 2021 Geleceğini Tasarla Projesi Online Dijital İçerik Üretimi Eğitimi Başvuru Formu