DESIGN 101

DESIGN
DESIGN

DESIGN 101

Somut tasarım algısını inovatif düşünceyle birleştirecek olan DESIGN101 “iş hayatında birlikte çalışma ortamının bir öndeneyimi olma” amacı ile yapılacak. Verilen konsept dahilinde oluşturulan gruplarda farklı fakültelerden öğrenciler olup tasarım kısmı ile mimarlık fakültesindeki öğrenciler teknoloji kısmı ile de mühendislik fakültesindeki öğrenciler ilgilenecek.

Etkinliğimiz iki bölümden oluşacak; 9 Aralık’ta sunum eğitimi ve tasarım olgusunu oluşturmak amaçlı design thinking sunumları yapılacaktır. Final sunum tarihimiz 15 Aralık’ta jüri üyelerimizle projeler değerlendirilip kazanan grup belirlenecek ve kazanan grup üyelerine ödülleri verilecektir.

Gruplar oluşturulurken her fakülteden öğrenci olmasına dikkat edilecektir. Başvurulardan arasından seçilen 30 kişi 9 aralık günü eğitime alınacaktır ve gün sonunda belirlenen problem kendilerine anlatılacaktır. Bir haftalık süre sonrasında 15 Aralık günü saat 12.30’da değerli jüri üyelerimiz karşısında sunumlar yapılacaktır. Kazanan gruba 1000 TL ödül verilecektir.

http://iyteinovasyon.com/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

15 + 1 =