DART (Departmanlar Arası Rotanı Tasarla) Etkinliği

DART
Departmanlar Arası Rotanı Tasarla

beklenen etkinliği DART (Departmanlar Arası Rotanı Tasarla) ile sizlerle!

DART etkinliğimiz hangi departmanda çalışmak istediğine karar veremeyen, tüm departmanları tanımak isteyen öğrencilere kariyer planlarında onlara yol göstermeyi hedefliyor!

DART katılımcıları departmanların farklı şirket ve sektörlerdeki işleyişinin gösterildiği DART oturumlarında şirketlerden gelen üst düzey yöneticilerin konuşmalarını dinliyor, onlara sorular soruyor ve böylece interaktif bir oturum gerçekleşmiş oluyor. Oturum aralarında ise şirketlerden gelen üst düzey yöneticilerle bire bir iletişim kurma imkanı oluyor.

Bu sene DART etkinliğimizde satış, insan kaynakları ve strateji departmanlarını 9 farklı şirketten 9 farklı konuşmacı bizlere tanıtacak. Konuşmacılar departmanlarının kendi şirketlerindeki işleyişini anlatarak öğrencileri bilgilendirecek.

Kariyer hedeflerini şekillendirmek isteyen herkes 19 Aralık Perşembe İTÜ Ayazağa Kampüsü’nde SDKM Konferans Salonu’nda gerçekleşecek olan etkinliğimize okul, bölüm, sınıf ayrımı olmadan davetlidir! Kayıt olmak için http://ituemk.org/dart adresine git!

*Etkinliğimiz ücretsiz olup gün sonunda e-sertifika verilecektir.
*Etkinliğimizin konuşmacıları yakında etkinlik sayfamızdan duyurulacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.