BOTT-LEE Geri Dönüşüm Atölyesi Eğitmen Eğitimi

Eğitmen Eğitimi
Eğitmen Eğitimi

2020 JCI Türkiye Hibe Programını kazanan “BOTT-LEE Geri Dönüşüm Atölyesi” projesi eğitici eğitimine katılacak adaylar için başvurularını açıyor!

Birleşmiş Milletlerin partneri ve uluslararası bir dernek olan Genç Liderler ve Girişimciler Derneği Ankara Şubesinin (JCI Ankara) değerli partnerleri Yenimahalle Belediyesi ve ICHILD (Uluslararası Çocuk Hakları Elçileri Derneği) ile birlikte yürüteceği BOTT-LEE Geri Dönüşüm Atölyesi projesi Eylül ayında faaliyete geçiyor.

Proje; pilot eğitimini tamamlayan ve 18-25 yaş arası üniversite öğrencilerine eğiticilerin eğitimi, çocuk elçi eğitimine katılacak 10-14 yaş arası çocuklara ise plastiğin geri dönüşümüne ilişkin farkındalık eğitimi vererek 6000’den fazla kişiye geri dönüşüm bilinci kazandırmayı, temel olarak ise doğal kaynakların korunması ve kullanılan kaynakların geri dönüşümünün sağlanması için çocukların ve gençlerin dahil edilerek STK-Yerel yönetim işbirliklerinin geliştirilmesini amaçlamaktadır.

10 Eylül 2020 tarihine kadar yapılacak başvurular sonrasında seçilecek eğitici adayları, iki grup halinde 19 ve 20 Eylül 2020 tarihlerinde birer günlük eğitim alacaklar ve sonrasında kendileri eğitim vermeye başlayacaklardır. Katılımcılara sertifika verilecek olup, iş dünyası ve sivil toplum yöneticileri ile canlı bağlantılar düzenlenecektir.

Gelin, siz de bu anlamlı projenin bir parçası olup dünyamızı birlikte korumamıza yardım edin!

Son Başvuru Tarihi: 10 Eylül 2020

1. Eğitmen Eğitimi Tarihi: 19 Eylül 2020
2. Eğitmen Eğitimi Tarihi: 20 Eylül 2020

Tüm sorularınız için [email protected] adresine mail atabilirsiniz!

BOTT-LEE Geri Dönüşüm Atölyesi Eğitmen Eğitimi Başvuru Formu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

11 − 1 =