Boğaziçi TechSummit

TechSummit

Boğaziçi TechSummit, Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü (COMPEC) tarafından düzenlenen en büyük etkinliklerden biridir. Üç gün boyunca teknoloji ve bilişim sektörlerinin en önde gelen isimleriyle bu alanlara ilgisi olan katılımcıları bir araya getirir. TechSummit, çağımıza ve geleceğe yön veren konuların etkinlik boyunca derinlemesine konuşulduğu ve işlendiği Boğaziçi Üniversitesi’nde ve ulusal ölçekte kulüpler bazında düzenlenen en kapsamlı teknoloji zirvesidir.

Boğaziçi TechSummit’in temel amacı katılımcılar ile bilişim sektörü ve teknoloji alanında etkileşim sağlamaktır. Bu amaçla, her yıl trend teknoloji konuları belirlenip etkinliğin içeriğini bu doğrultuda güncellenir. Bu konularda en ön plana çıkan isimlerin, sektördeki en önemli şirketlerin etkinliğe katılımları sağlanır. Herbir katılımcının etkinlik boyunca teknolojinin farklı alanlarında bilinç kazanması, eğitimler alması ve yeni fikirler üretmeye başlaması Boğaziçi Techsummit’in en temel noktasını oluşturur.

Bu sene 1-2-3 Mart tarihinde 10. kez düzenlenecek olan zirvemizin içeriğini paneller, konuşmalar, şirket gezileri, fuaye alanı ve workshoplar oluşturur.

*Panel ve Konuşmalar
Teknoloji dünyasında gündem yaratan konularda paneller ve konuşmalar tasarlıyoruz. Bilişimin en son trendlerini alanlarında yetkin kimselerin katkılarıyla işliyoruz.

*Şirket Gezileri
Bilişim ve teknoloji konusunda önde gelen şirketlere eş zamanlı geziler düzeliyoruz. Geçtiğimiz yıl etkinliğimizde Microsoft, Yemek Sepeti, Huawei, Digiturk ve Getir başta olmak üzere toplamda 9 şirkete eş zamanlı olarak gezi düzenledik.

*Fuaye Alanı ve Stantlar
Etkinliğimiz tüm hızıyla devam ederken, katılımcılarımız fuaye alanında Robotlar, Sanal Gerçeklik Gözlükleri, 3D Printer gibi son teknoloji ürünleri tanıyıp deneme şansı yakalıyorlar.

*Workshoplar
Güncel ve sektöre yönelik konuları alanında uzman kişilerle derinlemesine işliyoruz.

1-2-3 Mart’ta seni de aramızda görmeyi çok isteriz.
www.bountechsummit.com
instagram.com/bountechsummit

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin