BESCO Vitruvian

İYTE Biyomühendislik Öğrenci Topluluğu olarak ilkini geçtiğimiz sene 22 Mayıs 2021 tarihinde düzenlediğimiz İkinci Geleneksel BESCO Vitruvian isimli Biyomalzeme Bilimi ve Doku Mühendisliği teması ile planlanan çevrimiçi etkinliğimizin kayıtları açıldı!

BESCO Vitruvian, Biyomalzeme Bilimi ve Doku Mühendisliği alanlarında araştırmalarını sürdüren değerli bilim insanlarını bir araya getirerek katılımcılarımızı yapılan son araştırmalar hakkında bilgilendirmeyi amaçlayan bir bilim ve eğitim konferansıdır. Konferansın teması olan Vitruvius (Vitruvian), Leonardo da Vinci’nin çizmiş olduğu bir eskiz olan Vitruvius Adamı‘ndan esinlenilmiş olup insan vücudu ile yapay ürünlerin harmonisini temsil etmektedir. Bu yönüyle Vitruvius Adamı, konferansımızın konu edindiği Biyomateryal Bilimi ve Doku Mühendisliği uygulamalarını temsil etmektedir.

7 Mayıs 2022 Cumartesi günü saat 14.45 / 02.45 p.m. (GMT+3) (GMT+3)’te Microsoft Teams altyapısı ile gerçekleşecek olan etkinliğimizde sizleri katılımcı olarak görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız. Dili ingilizce olan konferansımız ile ilgili ayrıntılı bilgiyi topluluğumuzun instagram hesabında(bescoiztech) ve websitesinde
( https://bescoiztech.com/besco-vitruvian-ii/ ) bulabilir, aşağıdaki linkten kayıt olabilirsiniz:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfqWTnKRaZ7jH8oEP4m6Vd_tbD-D2ZN69QtcioUCYCxQWF2rw/viewform

Editör
Editörhttp://www.bilimsenligi.com/
Türkiye Eğitim Kampüsü - İlkokul ortaokul lise üniversite eğitim etkinlikleri duyuruları.