ANKÜ Game Jam’e hazır mısın?

Game Jam
Game Jam

Ankara University Computer Society tarafından 10-11-12 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan ANKÜ Game Jam’e hazır mısın?

Yarışmacıların 48 saat boyunca sıfırdan oyun geliştirip bu süre zarfında çeşitli workshoplara, sürpriz çekilişlere katılacağı ANKÜ Game Jam için geri sayım başladı!

Yarışmacılar 3 ila 5 kişiden oluşan takımıyla beraber 48 saat boyunca; yarışma öncesinde belirlenen temaya uygun olarak oyun geliştirip aynı zamanda çeşitli workshoplara ve çekilişlere katılacağı bu Game Jam’e ilgili olan herkesi bekliyoruz.

Katılımcılar oyunlarını 48 saat sonunda hazır hale getirecekler, her takımın kaptanı hazır olan oyunu itch.io adlı platforma yükleyecek ve sonrasında jürilere sunum yapacaklar. Jürilerimiz ise oyunun temaya uygunluğunu, ses tasarımını, oyun mekaniklerini ön planda tutarak değerlendirmeye alacak. Değerlendirmeler sonucunda ilk üçe giren takımlar açıklanıp birinciye 15.000₺, ikinciye 10.000₺, üçüncüye ise 5.000₺ para ödülü verilecektir.

Eğer sen de takımınla oyun geliştirip ilk üçe girerek aşağıda belirtilen büyük ödülleri kazanmak istiyorsan hemen başvur!

Aklına takılan soruların cevapları, detaylar ve başvuru için aşağıdaki web site linkimize tıkla!

1. 15.000₺

2. 10.000₺

3. 5.000₺

10-11-12 Mayıs

Ankara Üniversitesi 50. Yıl Gölbaşı Yerleşkesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Müzesi

Detaylı Bilgi ve Başvurular İçin:

https://www.aucomputersociety.com