Android 12 Bootcamp

Google Developer Communities
Android 12 Bootcamp

Android teknolojisindeki son güncellemeler ile birlikte Android 12 & Jetpack Compose gelişmelerini içeren Android 12 Bootcamp sizleri bekliyor!

Online olarak Google Developer Communities Turkey YouTube kanalında gerçekleşecek olan Android 12 Bootcamp, kendini Android ve Kotlin’de bir adım daha ileri taşımak isteyen herkes için düzenlenmiş, ücretsiz eğitim kampıdır.

Android 12 Bootcamp sürecinde; Android’i Kotlin ile öğrenmenin yanı sıra Google Developer Profilinizi geliştirebilecek ve profilinizde sergileyip, paylaşabileceğiniz Android rozetleri toplama fırsatı elde edeceksiniz.

Eğitim sonunda topladığınız rozetleri harika hediye kitleri ile taçlandırabilir, onaylı sertifika kazanabilir ve iş ve staj fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Alanında uzman birçok eğitmenin bizlerle olacağı eğitim kampında, teknik destek ve kariyer gelişiminiz için mentorluk desteği de sizlerle olacak.

Bu harika eğitim kampında yerini ayırtmak için yapman gereken çok basit. Aşağıdaki formu doldurmayı ve gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutma!

Form: https://forms.gle/dFyxQCR3RU3uC4GW9

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin