Aklım Fikrim Fiat

Aklım Fikrim Fiat

Aklım Fikrim Fiat, Türkiye otomotiv endüstrisinin üretim ve ihracat lideri aynı zamanda 7 farklı markaya üretim yapan; Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Maserati ve Ferrari markalarının Türkiye’deki satış ve satış sonrası hizmetlerini veren TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.’nin senin gibi kıymetli girişimciler ve değerli ekipleri için başlattığı kurumsal inovasyon ve girişimcilik programıdır.

Hedefimiz TOFAŞ’ın odaklandığı konularda faaliyet gösteren sizlerinki gibi yenilikçi girişimlerin, TOFAŞ’ın otomotiv sektöründeki bilgi ve deneyimlerinin desteğiyle, geniş bayi – tedarikçi ağı ve Koç Topluluğu Şirketleri’ne erişmelerini sağlayarak hızla büyümelerine destek olmaktır.

ODAK ALANLARI
Büyük veri, nesnelerin interneti, müşteri deneyimi ve davranışları yönetimi

Yeni müşteri yaratmak için yaratıcı, Tofaş markalarının tercih edilirliğini artıracak sıcak temas yaratmaya yönelik çözümler

Mevcut müşteriye satış ve servis hizmetlerini iyileştirecek, bağlılık yaratacak çözümler, kişiselleştirilmiş hizmetler

Mobilite için yenilikçi sahiplik ve/veya paylaşım modelleri, mega şehirlerin mobilite ihtiyaçlarına yönelik çözümler

Müşteri değeri yaratan otomotiv sektörü içi ve dışı işbirliği modelleri

Akıllı dağıtım çözümleri ve depo yönetimi

Stok yönetimi ve dinamik fiyatlama

Otomotiv finansmanında kişiselleştirilmiş ve kolay ulaşılabilir yaratıcı iş çözümleri

Müşterinin finans dışı davranışlarını esas alarak finansal riskini analiz eden yaratıcı değerlendirme modelleri

NE SAĞLIYORUZ?
Programa dahil olduğunda sunulacak destek ve mentörlükle girişimini büyüterek Demo Günü’nde nihai ürünlerini jüriye sunacak, girişimin onay aldığında destek ve mentörlük almaya devam ederek, 2018 sonuna kadar programı başarıyla tamamlarsan TOFAŞ’ın iş ortağı olma fırsatını yakalayacaksın.

Tofaş ile işbirliği

Programı başarıyla bitirdiğinde, Tofaş ile iş ortağı olma, geniş bayi ve tedarikçi ağına erişim sağlama ayrıcalığına sahip olacaksın.

Yoğun mentörlük desteği

Alanlarında uzman ve deneyimli Tofaş, KWORKS, Keiretsu Forum, İTÜ Çekirdek mentörleriyle oturumlara katılma şansı yakalayacaksın.

KWORKS desteği

Temel Girişimcilik Kampı Haftalık ilerleme toplantıları KWORKS ortak çalışma alanı kullanım ve KWORKS etkinliklerine katılım hakkı KWORKS LAB yaratım atölyesi kullanım hakkı KWORKS iş ortaklarınca sağlanan indirimli/ücretsiz hizmetleri kullanma hakkı

Keiretsu Forum desteği