Ağustos Ayı Zeka Oyunları Öğretmen Eğitimi

 

Zekâ Oyunları Öğretmen Eğitimi

TÜRK BEYİN TAKIMI

Öğretmenler, Öğretmen adayları ve tüm zeka oyunu meraklılarına Zeka Oyunları dersi öğretmen eğitimi veriyor.

Türk Beyin Takımı – TBT tarafından hazırlanan ve MEB Talim Terbiye Kurulu tarafından onaylanan Zeka oyunları seçmeli ders müfredatı ile uyumlu olan programa devlet veya özel eğitim kurumlarında görev yapan her branştan anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise öğretmenleri ve üniversitede eğitim görenler katılabilir.

Türk Beyin Takımı – TBT, başta MEB’e bağlı kurumlarda seçmeli zeka oyunları dersi vermek isteyen öğretmenler başta olmak üzere tüm katılımcılara 40 saatlik bir eğitim uygulayacak. Bu eğitimlerde katılımcıların zeka oyunları dünyası ile tanışmalarını, farklı oyun türlerini ve çözüm yöntemlerini anlamalarını, ünite planı ve yıllık plan çıkarmalarını sağlayacaktır.

EĞİTİM TARİHLERİ:

KURS:   22 – 23 – 24 – 25 Ağustos tarihlerinde toplamda dört gün sabahtan akşama kadar yoğunlaştırılmış olarak eğitim verilecektir.

Derslerde Akıl ve Zeka oyunları eğitimine yönelik hazırlanmış ÜÇ ADET FARKLI DERS KİTABI TEMEL ALINARAK konular işlenecektir. Akıl ve zeka oyunları eğitimi için hazırlanmış zeka oyunları ders kitapları kurs gören kişilere ücretsiz olarak verilecektir.

Bu eğitimlerde katılımcılar akıl oyunları, işlem oyunları, sözcük oyunları, mantık oyunları, hafıza ve görsel oyunlar, karma zeka oyunları, strateji oyunları, mekanik oyunlar ve en popüler masa üstü kutu oyunları alanında eğitim alacak olup tüm bu oyunlarla ilgili birçok alıştırma yapacaklardır.

Katılımcılarımız bu eğitimi aldıktan sonra oyunları iyi düzeyde oynayabilecek seviyeye gelecek, aynı zamanda bu oyunların eğitimini verecek ve öğrencilerini okullar arası yarışmalara hazırlayabilecektir.

Eğitim sonunda her katılımcıya sertifika haricinde Akıl ve zeka oyunları ile ilgili ürün seti verilecektir.

 

 

SERTİFİKA:

Verilecek Katılım Sertifikası ile resmi ve özel okullarda seçmeli zekâ oyunları dersine girilebilir.

KATILIMCI SAYISI:

10 katılımcı (eğitimlerin size özel ve uygulanabilir olması için) ile sınırlıdır.

Zeka oyunları eğitimine ön kayıt için kimlik bilgilerinizi ve katılmak istediğiniz dönemi belirterek ilgili mail ( [email protected] ) adresine Başvuru formu göndermeniz gerekmektedir. Ön kayıt sonrası size ulaşacak bilgiler doğrultusunda kesin kayıt için kurs ücretinin başvurduğunuz eğitim tarihinden en az bir hafta önce banka yoluyla ödenmesi gereklidir.

Dikkatinize: Eğitime kabul edilecek kişiler belirlenirken, ödeme sırası esas alınacaktır.

EĞİTİM YERİ ADRESİ:

Haldun Taner Sok.17A, Megavizyon Erler sitesi B-Blok, Merter – İstanbul

Eğitim yeri Merter Metro ve Metrobüs durağına yürüme mesafesindedir.

 

Toplu Eğitim Program Talepleri (Özel Okullar, Özel kurumlar) veya İl dışı eğitimler için arayınız:

Bilgi ve Başvuru için:

TBT Formatörü Turgay Ülker – 0533 203 72 71

[email protected]

 

Türk Beyin Takımı,

Dünya Zeka Oyunları Federasyonunun,  Türkiye’deki Resmi Tek Temsilcisidir.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin