ADventure Reklamcılık Yarışması

İlk defa 2002 yılında düzenlenen ve ağırlıklı olarak pazarlama iletişimi ve reklam konularına odaklanan ADventure, ilk düzenlendiği günden beri başarı çizgisini artırarak sürdürmüştür. Sponsor şirketlerin öğrencilere verdiği briefler üzerinden ilerleyen ADventure, öğrencilerin verilen brieflerden yola çıkarak bir reklam kampanyası hazırlaması şeklinde devam ediyor. Projeler, oluşturulan bir jüri tarafından incelendikten sonra finale kalan on ekip üç gün boyunca İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından ağırlanıyor ve reklam dünyasının önemli isimlerinden eğitim alma fırsatını yakalıyor. Yarışmayı kazanan ve ilk üçe giren projeler sponsor firmalar tarafından belirlenen hediyelerle ödüllendiriliyor.

 2012 ADVENTURE

2002 yılından beri düzenlenen ADventure Reklamcılık Yarışması, bu yıl  TTNET – Tivibu işbirliği ile 9.kez gerçekleşecek! Bu seneki konumuz viral reklamlar.

HAYATI HALAYA ALIYORUZ!

20 Mart’ta Anadolu, Bilkent, Boğaziçi, Karadeniz Teknik ve Ege Üniversitesi’nde aynı anda gerçekleşecek “Hayatı halaya alıyoruz!” tanıtım etkinliğiyle ADventure bir kez daha üniversite öğrencileriyle buluşuyor. Seni bu 5 üniversitede saat 12.30’da aynı anda çekilecek halaya katılarak eğlenceyi bizimle birlikte yeniden keşfetmeye çağırıyoruz!

20 Mart’ta saat 10.00’dan itibaren yukarıdaki okullarda kurulacak olan standlara uğrayıp hem başvurunu yapabilir hem de ismini yazdırarak çekilişle verilecek sürpriz hediyeleri kazanma şansı yakalayabilirsin.

BAŞVURU

Yarışmaya başvurmak için standlarımıza uğramak zorunda da değilsin, 20 Mart’tan itibaren facebook.com/tivibu adresine girip Facebook uygulamasındaki viral reklamcılıkla ilgili soruları doğru cevaplayarak, 10 Nisan’da yayınlanacak olan brief’e ulaşabilirsin.

28 Nisan’a kadar, oluşturduğun 3 kişilik grubunla brief doğrultusunda geliştirdiğin fikirleri [email protected] adresine yollaman gerekli.

FİNAL ETABI

2 Mayıs’ta, bize iletilen fikirler arasından en yaratıcı bulunan 10 takım duyurulacak ve 11-12-13 Mayıs’ta Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan final etabına katılmaya hak kazanacak.

11 Mayıs’ta, takımlara, bize yolladıkları fikirleri geliştirmeleri için, viral reklamcılık konusunda uzman kişiler tarafından eğitimler verilecek ve katılımcıları kaynaştırmak için çeşitli etkinlikler yapılacak.

2.gün ise, takımlar, içinde belirli miktarda para bulunan akbil’lerle, İstanbul’da istedikleri bir yere gidip, önceki gün geliştirdikleri fikirleri hayata geçirme fırsatı bulacaklar. Kendi viral reklamlarını çekecekler.

Son gün ise, yapılacak törenle, en iyi viral reklamı yapan takım büyük ödülün sahibi olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin