7. Uluslararası ELT Konferansı

7. ULUSLARARASI ELT KONFERANS DUYURUSU
Beykent Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu ve Beykent Okulları tarafından 23 Mart 2013 Cumartesi günü Beykent Üniversitesi Şişli-Ayazağa yerleşkesinde “CEFR: From a TEACHing to a LEARNing Curriculum” konulu 7. Uluslararası ELT Konferansı düzenlenecektir.

Oxford University Press’in dünyaca ünlü yazarlarından Keith MORROW’un da çağrılı konuşmacı olarak katılacağı konferansımızda Oxford University Press, Pearson Education ve British Side sponsorluğunda birbirinden değerli konuşmacılar yer alacaktır. Konferansımızın diğer çağrılı konuşmacıları ise Sheffield Üniversitesi’nden müfredat üzerine önemli çalışmalar yapmış olan Dr. Terry LAMB-Pearson Education (www.shef.ac.uk/education/staff/academic/lambpub), David MEARNS, Oxford University Press adına Tony GURR ile Meghan BELER, ve British Side adına Özge KARAOĞLU ERGEN olacaklardır.

Konferansımız ücretsiz olup linkinden ulaşarak kayıt yaptırmanız mümkündür. Tüm kayıtlı katılımcılara konferans sonunda katılım sertifikası takdim edilecektir. Konferans sonunda yapılacak çekilişte de katılımcılara çeşitli ödüller dağıtılacaktır.