3D Zirve

Bilkent Denetim ve Danışmanlık Kulübü
Bilkent Denetim ve Danışmanlık Kulübü 3D Zirve

Bilkent Denetim ve Danışmanlık Kulübü’nün kurulduğu ilk günden bu yana süregelen imza etkinliklerinden biri olan 3D Zirve, ülkenin dört bir yanından üniversitelileri farklı sektörlerden şirket yöneticileri ve uzmanlar ile bir araya getirir. 1000’den fazla öğrenciyi ağırlayan ve “Dinle, Düşün, Değiştir!” mottosuyla yola çıkan 3D Zirve’de sektör liderleri ve alanında uzman konuşmacıları dinleyebilir; fuaye alanında kültür-sanattan teknolojiye, kariyer danışmanlığından interaktif etkinliklere kadar birçok farklı fırsatı deneyimleyebilirsin!

18 Şubat Cumartesi günü Ankara Ticaret Odası’nda yüz yüze, 19 Şubat Pazar günü ise online gerçekleşecek etkinliğimizde bu yıl:

FMCG, teknoloji, bankacılık, ulaşım, girişimcilik sektörlerinin lider şirketleri ile seminerler ve bu seminerlerde staj fırsatları,

Bu yılki temamız olan “Sürdürülebilirlik” üzerine panel oturumları,

Kültür-sanat oluşumlarına, teknoloji ve oyun girişimlerine, kariyer ve eğitim ajanslarına, STK standlarına özel ayrılmış fuaye alanında birebir network ve ödül kazanma fırsatı,

Etkinlik sonrası eğlence ve çok daha fazlası seni bekliyor!

Üniversite, bölüm ve sınıf fark etmeksizin 3D Zirve’ye katılabilir ve etkinlik sonunda sertifika alma imkanı bulabilirsin. Etkinlik hakkında soruların varsa accbilkentpr@gmail.com adresinden bize ulaşabilirsin.

3D Zirve, 18-19 Şubat 2023 tarihlerinde sizlerle!