3. Find Your Co Founder

Find Your Co Founder

Bu yıl üçüncü kez topluluğumuz tarafından düzenlenecek olan Find Your Co Founder etkinliği ülke genelinde girişimcilik ekosistemine katılmayı hedefleyen grup ve kişileri bir araya getirmek ve onları bir kuluçka merkezi bünyesine alacak şekilde yardımcı olmak için tasarlanmış iki ayaktan oluşan bir etkinliktir. Etkinliğin ikinci ayağı olan Investart etkinliği ise bu grupların jüri karşısında sunum yaparak daha önceden belirlenmiş olan çeşitli ödülleri kazanmak için yaptıkları bir yarışmadır.

18 Aralık 2018 tarihinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi (KKM) B salonunda gerçekleşecek olan etkinliğimizin amacı hem ülke genelinden girişimciliğe yeltenmiş belirli bir fikirleri olan ama nicelik ve nitelik açısından eksiklikleri bulunan grupları ve bu gruplara katılabilecek kişileri bir araya getirmek, tanıştırmak ve takımlarını tamamlamalarını sağlamak hem de hem de staj arayan 2.,3.,4. sınıf öğrencilerini kendilerine staj imkanı sağlayabilecek şirketler ile birebir görüşebilmelerini sağlamaktır.

Genel olarak programımız şu şekildedir;
– Katılımcıların fuaye alanında birbirleri ile tanışması
– Grup katılımcılarının çalışmalarını anlatması ve kendileri hakkında bilgi vermesi
– Bireysel katılımcıların kendileri hakkında bilgi vermesi
– Meetup aralarında ekiplerin kaynaşması ve ikramlardan faydalanmaları
– Oluşturdukları yeni ekiplerin Investart Etkinliğine kayıtlarının alınması

Bu aşamadan sonra gruplar internet ortamından takip edilecek, kendilerine mentor atanacak ve Investart’a kadar kalan sürede hazır olmaları istenecektir. Bu süre zarfında Investart için internet üzerinden eleme usulü ile takım alımı devam edecek olup katılan takımlara da aynı destek sağlanacaktır.

INVESTART

INVESTART

27 Nisan 2019 tarihinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi (KKM) B Salonunda düzenlenecek etkinliğimizde Find Your Co Founder Etkinliğinde oluşturulan takımlar ve sonrasında internet üzerinden başvurarak katılan takımlar jüri karşısında sunumlarını yapacaklar ve belirlenen kategorilerde puanlarına göre 1. , 2. , 3.ler belirlenecek ve ödüller sahiplerini bulacaktır.

Genel olarak programın akışı şu şekildedir;
– Fuaye alanına jüri üyelerinin ve konuşmacıların gelmesi
– B salonuna geçilip sunumların başlaması
– Katılımcıların konuşması
– Sıralamanın belirlenip ödüllerin verilmesi
– Kapanış ve kokteyl

İLETİŞİM BİLGİLERİ
ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu Açık Adresi:
ODTÜ Kampusu- İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü B Blok- Zemin Kat- GGT Topluluk Odası Çankaya/ANKARA

http://cofounder.odtuggt.org

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin