3. Eğitimde Değişim Konferansı

Uzmanlardan öğrenebilir, diğer katılımcılardan ilham alabilir ve kişisel öğrenme ağınızı oluşturabilirsiniz. Eğitimde Değişim Konferansı #EDK19, katılımcıların uzmanlardan öğreneceği, meslektaşlarından ilham alacağı, iyi bir network oluşturacağı ve öğrenirken eğlenecekleri farklı bir konferans olarak tasarlandı.

ATÖLYELER

16 Şubat 2019 tarihlerinde, ana konuşmacılardan sonra EDK19 çeşitli alanlarda atölye çalışmaları ile devam edecektir. Atölye çalışmalarında alanında uzman konuklarımızdan ilginizi çeken konulardaki atölye çalışmalarına katılabileceksiniz. Gün boyunca eş zamanlı atölye çalışmaları gerçekleştirilecek ve bu çalışmalarla katılımcılar konuyu derinlemesine öğrenerek kendilerini geliştirecekler. Katılımcılarımıza atölye uzmanı imzalı katılım sertifikası verilecektir.

PANELLER

EDK19 sizleri alanında uzman katılımcılarla gerçekleşecek panel oturumlarına davet ediyor. Birçok uzmanın katılacağı “roundtable” konseptinde planlanan panel oturumlarında görüşler tartışılacak, katılımcılar birçok görüşü öğrenme ve tartışma fırsatı bulacaklar.

EŞZAMANLI OTURUMLAR/SUNUMLAR

Eş zamanlı gerçekleşecek bu ilham verici oturumlarda öğretmen ve uzmanlar sınıf deneyimlerini, araştırma bulgularını, okulda üniversite, flipped learning ve eğitim teknolojilerindeki son trendleri paylaşacaklar. Bu oturumlar öğleden sonra olacak ve farklı konularda geniş bir yelpaze sunulacak. Oturumların katılımcılar için ilham verici olması planlanmıştır.

AKTİVİTELER

Katılımcıların dinlenmek ve meslektaşları ile birlikte eğlenmek için zamana ihtiyaçları olacağına inanıyoruz. Bu amaçla bazı eğlenceli etkinlikler planladık. Katılımcıları daha birçok sürpriz bekliyor olacak.

KİŞİSEL ÖĞRENME AĞINIZI OLUŞTURUN

Bu konferans aynı zamanda insanların birbirleriyle tanışmalarını ve bu şekilde kişisel öğrenme ağlarını oluşturmayı amaçlamakta. Sosyal toplantılar, kahve molaları, eğlenceli oturum araları ve sosyal bir akşam yemeği, dünyanın her yerinden dostluklar ve yeni bağlantılar kurmanızı sağlayacaktır.

EDK’DA NE VAR?
EDTECHIST EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ
FLIPPED LEARNING (TERS YÜZ EĞİTİM)
STEM
OYUNLAŞTIRMA
DESIGN THINKING (TASARIM ODAKLI DÜŞÜNME)
MAKER HAREKETİ
YABANCI DİL EĞİTİMİ
EDK19 TEACHMEET

Detay ve Başvuru :
http://www.egitimdedegisim.com