27.ODTÜ Uluslararası Bahar Şenliği Programı

Bu sene 27.si düzenlenen ODTÜ Uluslararası Bahar Şenliği her zaman olduğu gibi yine herkese hitap eden, dopdolu bir programla karşınızda.

Baharın gelişiyle, amfilerden ve dersliklerden çıkarak; paylaşımı, birlikteliği, üretimi ve amatör ruhu hep beraber yaşayıp eğleneceğimiz bir şenlik dileğiyle.

Şenlik süresince, çevre temizliğine olan duyarlılığımızı kaybetmeyelim.

ODTÜ’müzü temiz tutalım ve koruyalım.
Uluslararası Gençlik Topluluğu

KISALTMALAR
ST – Stadyum
MA – Mimarlık Amfisi
PA – Panayır Alanı
TS – Topluluklar Sahnesi
MTS – Müzik Toplulukları Sahnesi
KKM – Kültür ve Kongre Merkezi
UF – Uluslararası Fuar
MM – Merkez Mühendislik Binası
UFS – Uluslararası Fuar Sahnesi
TKÇ – Tenis Kortları Çimleri
ABS – Açık Basketbol Sahası
TFS – Toprak Futbol Sahası
KYH – Kapalı Yüzme Havuzu
TK – Tenis Kortları (Büyük Spor Salonu Karşısı)
MM-25 – Merkez Mühendislik Amfisi

08 MAYIS 2013 ÇARŞAMBA

Tüm Gün:

“Müzik Yayını” (Radyo Topluluğu) TKÇ
“90’lar Sergisi” (İletişim Topluluğu) PA
“İmkansız Merdivene Tırmanma Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
“Seksek Oyunu” (İletişim Topluluğu) PA
“Telden Yüzük Geçirmece Oyunu” (İletişim Topluluğu) PA
“Değiş Tokuş Standı” (İletişim Topluluğu) PA
“Hulahop Çevirme Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
“Bilye Oynama” (İletişim Topluluğu) PA
“İp Atlıyoruz” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) PA
“Limbo Dans Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
“Jenga Oynuyoruz” (Yapı Topluluğu) PA
“Lego Oynuyoruz” (Yapı Topluluğu) PA
“Topkek Yeme Yarışması” (Gıda Topluluğu) PA
“Elma Yeme Yarışması” (Gıda Topluluğu) PA
“Bahar Şenliği Hatırası Fotoğraf Çekme Alanı” (Güzel Sanatlar Topluluğu) PA
“Tarihi Kıyafetlerle Fotoğraf Çekimi” (Tarih Topluluğu) PA
“Ankara Gacısı Resim ve Fotoğraf Sergisi” (Amatör Fotoğrafçılık Topluluğu) KKM Sergi Salonu
“Ödüllü Bilgi Yarışması” (Uzakdoğu Topluluğu) UFS
“Arc Trap Oyunu” (Okçuluk Takımı) TK
Helyum Gazı Soluma (Su Altı Topluluğu) PA

11.00 – “MM İnişi” (Dağcılık ve Kış Sporları Topluluğu) MM
11.00 – “Sudan Müzik Dinletisi” (Sudan) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
11.30 – “T-Shirt Boyama” (Dağcılık ve Kış Sporları Topluluğu) PA
12.00 – “Uçurtma Şenliği” (Çevre Topluluğu) ST
12.00 – “Leblebi Tozuyla Tekerleme Söyleme Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
12.00 – “ODTÜ Caz Topluluğu Müzik Grubu Konseri” (Caz Topluluğu) KKM Önü
12.30 – “Irak Müzik Dinletisi” (Irak) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
13.00 – “Uçurtma Gösterisi” (Pakistan) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
13.00 – “Nijerya Müzik Dinletisi” (Nijerya) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
13.00 – “Bardak Çekme Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
13.00 – “Bardaktan Pinpon Topu Çıkarma Yarışması” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) PA
13.00 – “Dans Gösterisi ve Workshop” (Eşli Danslar Topluluğu) KKM Önü
13.00 – “Stencil Atölyesi” (Mimarlık Topluluğu) PA
13.30 – “Bangladeş Müzik Dinletisi” (Bangladeş) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
14.00 – “Standart Jazz Quartet featuring Su İdil Konseri” (Caz Topluluğu) KKM Önü
14.00 – “Çizim Yarışması” (Güzel Sanatlar Topluluğu) PA
14.00 – “Balonlu Bilgi Yarışması” (İletişim Topluluğu) TS
14.00 – “Kırgızistan Müzik Dinletisi” (Kırgızistan) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
14.00 – “Twister Oynuyoruz” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) PA
14.00 – “Fink Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
14.30 – “Yeni Başlayanlar İçin 3 Top Çevirme Atölyesi” (Jonglörler Topluluğu) PA
14.30 – “Top Boru ve Delik” (İzci Topluluğu) PA
14.30 – “Suriye Müzik Dinletisi” (Suriye) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
15.00 – “Balık Adam Vurmaca” (Sualtı Sporları) PA
15.00 – “Atari Turnuvası” (İletişim Topluluğu) PA
15.00 – “Çuval Yarışı” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) PA
15.00 – “Türkmenistan Müzik Dinletisi” (Türkmenistan) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
15.00 – “Luna Funk Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
15.30 – “Özbekistan Müzik Dinletisi” (Özbekistan) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
16.00 – “Dans Gösterisi: Bahar” (Boğaziçi Üniversitesi Folklor Kulübü) – (Uluslararası Gençlik Topluluğu) KKM-KK
16.00 – “Ali Erel Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
16.00 – “Türk Halk Bilimi Topluluğu Müzik Dinletisi” (Türk Halk Bilimi Topluluğu) KKM-B
16.00 – “Kazakistan Müzik Dinletisi” (Kazakistan) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
16.00 – “Gazoz Kapağı Turnuvası” (İletişim Topluluğu) PA
16.30 – “Kıbrıs Müzik Dinletisi” (Kıbrıs) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
18.00 – “Thalassa Band Konseri” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST
19.00 – “Milan Kundura Konseri” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST
20.00 – “Dans Gösterisi” (Eşli Danslar Topluluğu) ST
20.15 – “Athena Konseri” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST
21.00 – “Ateş Gecesi” (Jonglörler Topluluğu) ST

9 MAYIS 2013 PERŞEMBE

Tüm Gün:

“Müzik Yayını” (Radyo Topluluğu) TKÇ
“90’lar Sergisi” (İletişim Topluluğu) PA
“İmkansız Merdivene Tırmanma Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
“Seksek Oyunu” (İletişim Topluluğu) PA
“Telden Yüzük Geçirmece Oyunu” (İletişim Topluluğu) PA
“Değiş Tokuş Standı” (İletişim Topluluğu) PA
“Hulahop Çevirme Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
“Bilye Oynama” (İletişim Topluluğu) PA
“Limbo Dans Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
“Jenga Oynuyoruz” (Yapı Topluluğu) PA
“Lego Oynuyoruz” (Yapı Topluluğu) PA
“Topkek Yeme Yarışması” (Gıda Topluluğu) PA
“İp Atlıyoruz” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) PA
“Elma Yeme Yarışması” (Gıda Topluluğu) PA
“Bahar Şenliği Hatırası Fotoğraf Çekme Alanı” (Güzel Sanatlar Topluluğu) PA
“Ebru Yapımı Atölyesi” (Tarih Topluluğu) PA
“Ankara Gacısı Resim ve Fotoğraf Sergisi” (Amatör Fotoğrafçılık Topluluğu) KKM Sergi Salonu
“Ödüllü Bilgi Yarışması” (Uzakdoğu Topluluğu) UFS
Helyum Gazı Soluma (Su Altı Topluluğu) PA
“Arc Trap Oyunu” (Okçuluk Takımı) TK

11.00 – “MM İnişi” (Dağcılık ve Kış Sporları Topluluğu) MM
11.00 – “Seminer: Intercultural Communication Training” Konuşmacı: Özgehan Şenyuva (ESTIEM) MM-25
11.00 – “Sudan Müzik Dinletisi” (Sudan) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
11.30 – “T-Shirt Boyama” (Dağcılık ve Kış Sporları Topluluğu) PA
12.00 – “Uluslararası Moda Gösterisi” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
12.00 – “METU Big Band Konseri” (Caz Topluluğu) KKM Önü
12.00 – “Gazoz Kapağı Turnuvası” (İletişim Topluluğu) PA
12.00 – “Türk Halk Müziği Konseri” (ODTÜ Personel Korosu) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) TS
12.30 – “Irak Müzik Dinletisi” (Irak) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
13.00 – “90’lar Bilgi Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
13.00 – “Gürcistan Müzik Dinletisi ve Dans Gösterisi” (Gürcistan) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
13.00 – “Stencil Atölyesi” (Mimarlık Topluluğu) PA
13.00 – “Bardaktan Pinpon Topu Çıkarma Yarışması” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) PA
13.00 – “Dans Gösterisi ve Workshop” (Eşli Danslar Topluluğu) KKM Önü
13.00 – “RAKS – Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
13.30 – “Tuvalet Kağıdıyla Mumya Yapmaca” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) PA
13.30 – “Bangladeş Müzik Dinletisi” (Bangladeş) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
13.30 – “Her Kafadan Bir Ses Konseri” (Caz Topluluğu) KKM Önü
14.00 – “Mahalle Maçı” (İletişim Topluluğu) PA
14.00 – “Dark Nights of Punk Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
14.00 – “Kırgızistan Müzik Dinletisi” (Kırgızistan) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
14.00 – “Müzik Dinletisi” (Güzel Sanatlar Topluluğu) PA
14.30 – “Suriye Müzik Dinletisi” (Suriye) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
14.30 – “Yeni Başlayanlar İçin Poi Çevirme Atölyesi” (Jonglörler Topluluğu) PA
14.30 – “Engel Parkuru” (Engelsiz ODTÜ Topluluğu) Kütüphane
14.30 – “Halat Çekme Yarışması” (İzci Topluluğu) PA
15.00 – “Azerbaycan Dans Gösterisi” (Azerbaycan) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
15.00 – “Karaoke” (İletişim Topluluğu) TS
15.00 – Tiyatro: DAVA- KAFKA (Doğuş Üniversitesi Tiyatro Topluluğu) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) KKM KK
15.00 – “Balıkadam Vurmaca” (Sualtı Sporları) PA
15.00 – “Çuval Yarışı” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) PA
15.00 – “Amsterdamns Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
15.00 – “Limbo Dans Yarışması” (İletişim Topluluğu) TS
15.30 – “Böyle Lezzet “Gurme”diniz” (Gastronomi Topluluğu) PA
15.30 – “Ahmet Beyler Konseri” (Caz Topluluğu) KKM Önü
16.00 – “Kazakistan Müzik Dinletisi” (Kazakistan) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
16.00 – “Karaoke” (İletişim Topluluğu) TS
16.00 – “Wetcat Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
16.30 – “Kıbrıs Müzik Dinletisi” (Kıbrıs) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
19.00 – “Kibele Konseri” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST
20.15 – “Kardeş Türküler Konseri” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST

10 MAYIS 2013 CUMA

Tüm Gün:

“Müzik Yayını” (Radyo Topluluğu) TKÇ
“90’lar Sergisi” (İletişim Topluluğu) PA
“İmkansız Merdivene Tırmanma Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
“Seksek Oyunu” (İletişim Topluluğu) PA
“Telden Yüzük Geçirmece Oyunu” (İletişim Topluluğu) PA
“Değiş Tokuş Standı” (İletişim Topluluğu) PA
“Hulahop Çevirme Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
“Bilye Oynama” (İletişim Topluluğu) PA
“İp Atlıyoruz” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) PA
“Limbo Dans Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
“Jenga Oynuyoruz” (Yapı Topluluğu) PA
“Lego Oynuyoruz” (Yapı Topluluğu) PA
“Topkek Yeme Yarışması” (Gıda Topluluğu) PA
“Elma Yeme Yarışması” (Gıda Topluluğu) PA
“Bahar Şenliği Hatırası Fotoğraf Çekme Alanı” (Güzel Sanatlar Topluluğu) PA
“Mangala Oynuyoruz” (Tarih Topluluğu) PA
“Ankara Gacısı Resim ve Fotoğraf Sergisi” (Amatör Fotoğrafçılık Topluluğu) KKM Sergi Salonu
“Yelpaze Üzerine Korece Karakterle İsim Yazma” (Uzakdoğu Topluluğu) UFS
“Ödüllü Bilgi Yarışması” (Uzakdoğu Topluluğu) UFS
Helyum Gazı Soluma (Su Altı Topluluğu) PA
“Arc Trap Oyunu” (Okçuluk Takımı) TK

11.00 – “Sudan Müzik Dinletisi” (Sudan) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
11.30 – “MM İnişi” (Dağcılık ve Kış Sporları Topluluğu) MM
11.30 – “T-Shirt Boyama” (Dağcılık ve Kış Sporları Topluluğu) PA
12.00 – “Lazy Konseri” (Caz Topluluğu) KKM Önü
12.00 – “Uluslararası Yemek Festivali” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UF
12.30 – “Treasure Hunt” (Bilim Kurgu Fantezi Topluluğu) Başlangıç: PA
12.30 – “Semah Gösterisi” (ODTÜ Personel ve Öğrenci Semah Ekibi) KKM Önü
13.00 – “Stencil Atölyesi” (Mimarlık Topluluğu) PA
13.00 – “Bardak Çekme Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
13.00 – “Nijerya Müzik Dinletisi” (Nijerya) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
13.00 – “Trafik Berbattı Konseri” (Müzik Topluluğu) MTS
13.30 – “Evreka Konseri” (Caz Topluluğu) KKM Önü
13.30 – “Tavla Turnuvası” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) PA
13.30 – “Bangladeş Müzik Dinletisi” (Bangladeş) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
14.00 – “Moğolistan Dans Gösterisi” (Moğolistan) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
14.00 – “Atari Turnuvası” (İletişim Topluluğu) PA
14.00 – “Bardaktan Pinpon Topu Çıkarma Yarışması” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) PA
14.00 – “M’adam Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
14.00 – “Havuzda Dalış” (Sualtı Topluluğu) KYH
14.30 – “Stand-Up Gösterisi: Kimse Kusura Bakmasın” (Ömer Harmankaya) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) KKM-B
15.00 – “Tiyatro: Ben Ulrike Bağırıyorum” (Genç Yazarlar Topluluğu) MA
15.00 – “Golden Virginia Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
15.00 – “Tiyatro: Şu İşe Bak” (Ritüel Sanat Merkezi) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) KKM-A
15.00 – “Çuval Yarışı” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) PA
15.00 – “Balıkadam Vurmaca” (Sualtı Sporları) PA
15.00 – “Balonlu Bilgi Yarışması” (İletişim Topluluğu) TS
15.00 – “Çizim Yarışması” (Güzel Sanatlar Topluluğu) PA
15.00 – “Endonezya Müzik Dinletisi ve Dans Gösterisi” (Endonezya) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
15.30 – “Orçun Babak Konseri” (Caz Topluluğu) KKM Önü
16.00 – “Leblebi Tozuyla Tekerleme Söyleme Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
16.30 – “Kaptan Kanca Oyunu” (İzci Topluluğu) PA
16.30 – “Rugburn Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
18.30 – “Bitterband Konseri” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST
19.30 – “Eski Bando” Konseri” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST
19.45 – “Uluslararası Futbol Turnuvası Ödül Töreni” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST
20.30 – “Ahır Kapı Roman Orkestrası Konseri” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST

11 MAYIS 2013 CUMARTESİ

Tüm Gün:

“Müzik Yayını” (Radyo Topluluğu) TKÇ
“Jenga Oynuyoruz” (Yapı Topluluğu) PA
“Lego Oynuyoruz” (Yapı Topluluğu) PA
“Topkek Yeme Yarışması” (Gıda Topluluğu) PA
“Elma Yeme Yarışması” (Gıda Topluluğu) PA
“İp Atlıyoruz” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) PA
“Bahar Şenliği Hatırası Fotoğraf Çekme Alanı” (Güzel Sanatlar Topluluğu) PA
“Ankara Gacısı Resim ve Fotoğraf Sergisi” (Amatör Fotoğrafçılık Topluluğu) KKM Sergi Salonu
“Ödüllü Bilgi Yarışması” (Uzakdoğu Topluluğu) UFS
Helyum Gazı Soluma (Su Altı Topluluğu) PA
“Arc Trap Oyunu” (Okçuluk Takımı) TK

11.00 – “Sudan Müzik Dinletisi” (Sudan) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
11.00 – “MM İnişi” (Dağcılık ve Kış Sporları Topluluğu) MM
12.00 – “Arnavutluk Müzik Dinletisi ve Dans Gösterisi” (Arnavutluk) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
12.00 – “Hissiyato Legato Konseri” (Caz Topluluğu) KKM Önü
12.30 – “Irak Müzik Dinletisi” (Irak) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
13.00 – “Stencil Atölyesi” (Mimarlık Topluluğu) PA
13.00 – “Nijerya Müzik Dinletisi” (Nijerya) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
13.00 – “Bardaktan Pinpon Topu Çıkarma Yarışması” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) PA
13.00 – “Dans Gösterisi ve Workshop” (Eşli Danslar Topluluğu) KKM Önü
13.00 – “Evreka Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
13.30 – “Safa Bolat ile Şenlik Bandosu Konseri” (Caz Topluluğu) KKM Önü
13.30 – “Bangladeş Müzik Dinletisi” (Bangladeş) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
14.00 – “Azerbaycan Dans Gösterisi” (Azerbaycan) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
14.00 – “Vedat Minör Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
14.00 – “Goal Ball” (Engelsiz ODTÜ Topluluğu) ABS
14.00 – “Kırgızistan Müzik Dinletisi” (Kırgızistan) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
14.00 – “Motif Caz Konseri” (Ayşe Yazgın) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) KKM-A
14.00 – “Twister Oynuyoruz” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) PA
14.30 – “Kör Tüftüf” (İzci Topluluğu) PA
14.30 – “Suriye Müzik Dinletisi” (Suriye) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
15.00 – “Balıkadam Vurmaca” (Sualtı Sporları) PA
15.00 – “Çuval Yarışı” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) PA
15.00 – “Combo Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
15.00 – “Yolunda A.Ş. Söyleşisi” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) KKM-B
15.30 – “Afra Tafra Konseri” (Caz Topluluğu) KKM Önü
16.00 – “Kazakistan Müzik Dinletisi” (Kazakistan) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
16.00 – “Dasti Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
17.00 – “Boğaziçi Caz Korosu Konseri” (Boğaziçi Caz Korosu) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) KKM-KK
18.00 – “Doğu – Batı Konseri” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST
19.00 – “İşaret Diliyle Kazım Koyuncu’nun İşte Gidiyorum Şarkısı Performansı” (Engelsiz ODTÜ Topluluğu) ST
19.15 – “Eski 45’likler Konseri” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST
20.30 – “Göksel Konseri” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST
20.00 – “Alpay Konseri” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) KKM KK
21.00 – “Dorm Disco-Dj Future” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ABS

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin