11. Finance Break

Finance Break
Finance Break

11. Finance Break

Boğaziçi’nin en büyük finans etkinliği Finance Break bu yıl ‘Finansta Rönesans’ı anlatacak!

Türkiye’nin en büyük ve en köklü öğrenci kulübü Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü farkı ile bu yıl 11’incisi düzenlenecek olan Finance Break finans zirvesi QNB Finansbank ana sponsorluğunda,P&G ve Unilever destekleriyle bu yıl 27 Kasım-1 Aralık’ta Boğaziçi Üniversitesi İbrahim Bodur Oditoryumu’nda öğrencilerle buluşmayı bekliyor. Hafta içi 17:30-19:45 arası 5 gün boyunca kampüste finansın konuşulacağı tek etkinlik olan Finance Break finans dünyasının önde gelen isimlerini ağırlamaya devam ediyor.

Bu yıl Finansta Rönesans mottosuyla Finance Break, finansın teknolojiyle yeniden doğuşunu bütünüyle işleyecek. Oturum ve panellerin ardından öğrenciler konuşmacılarla tanışma ve sorularını birebirde sorma imkanı yakalayacak.
Bu yıl konuşmacılarımız arasında Deutsche Bank Ceo’su Albert Krespin, Teb Yatırım Ceo’su Baturalp Candemir, QNB FinansInvest Ceo’su Özgür Güneri, Prof.Dr.Emre Alkin, eski milletvekili Prof. Dr. Hurşit Güneş, Actus Portföy Yönetimi Yatırım Komitesi Üyesi Murat Sağman ve finans dünyasından daha birçok önde gelen ismi ağırlayacak Finance Break’te yerinizi ayırın!

Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız

Biletler için lütfen tıklayınız

Gerçekleşecek 10 oturumun 8’ine katılan öğrenciler “11. Finance Break Katılım Sertifikası” almaya hak kazanacaklar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin