Türkiye Yapay Zeka Zirvesi

Türkiye Yapay Zeka Zirvesi

Türkiye’den ve dünyadan yapay zeka alanında en ilham verici konuşmacılar bu zirvede buluşacak. Özel sektör temsilcileri, yöneticiler ve uzmanlar, akademik dünyanın liderleri, Türkiye’den ve dünyadan teknoloji devleri ve girişimciler, hukukçular ve etik uzmanları, özetle yapay zeka ekosisteminin tümü bu zirvede bir gün boyunca yapay zekayı tartışacak.

Katılımcılar, perakendecilikten bankacılığa kadar, üretimden sigortacılığa kadar önde gelen tüm önemli sektörlerden gerçek projeler dinleyecek, kahramanları ile tanışacaklar. Teknoloji devleri son gelişmeleri ve vizyonlarını paylaşacaklar. Akademiden ve girişimcilerden yeni yapay zeka çözümleri, araştırmaları ve en etkileyici inovasyonları duyacaksınız.

Yapay zekanın gelişimi ve yaygınlaşması kaçınılmazdır. Bu devrimi kendi lehinize ve kurumsal yarara dönüştürmek sizin elinizde. Hatta bu herkesin görevleri arasında yer almaktadır, daha da alacaktır. Bu zirvede bilmeniz ve duymanız gereken her şeyi bir günde elde edeceksiniz.

Ayrıca Zirve akşamı son seansta Türkiye’nin en başarılı girişimleri demolarını yapacaklar. Yatırımcılardan oluşan bir jüri değerlendirecek ve sorularını soracaklar. Bakalım akşamın en ilgi gören girişimi kim olacak?

14 Mart 2019
Uniq İstanbul