SanalBorsam kayıtları açıldı!

Eğitimleri ve yarışma ligiyle öğrencilere bambaşka bir sanal borsa deneyimi yaşatmayı amaçlayan ücretsiz yarışma SanalBorsam’ın kayıtları açıldı!

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Yatırım Kulübü tarafından bu yıl 9. kez düzenlenecek olan SanalBorsam, öğrencilere finansal okuryazarlık konusunda bilgi verici eğitimler sunarken deneyim kazanmalarını amaçlayan, aynı zamanda ücretsiz olan bir yarışmadır. Yarışmada belirli dereceye giren katılımcılılar staj, burs, elektronik cihazlar gibi birbirinden kaliteli ödülün sahibi olurlar.

Peki SanalBorsam nasıl gerçekleşiyor? Lise, üniversite ve yüksek lisans öğrencilerinden oluşan katılımcılar uygulamadaki akademi kısmı ile borsa hakkında bilgiler edinir. Kripto Para Yarışması’nın başlamasıyla birlikte asıl heyecan ve rekabet başlar. Lig öncesi ve sırasında katılımcılara borsa hakkında çeşitli eğitimler verilir ve bu eğitimler sayesinde daha iyi bir yarışma deneyimi yaşanması amaçlanır. Yarışma ligine aşağıdaki linkten katılabilirsiniz. (Instagram hesabımızdaki ‘’Nasıl Kayıt Olunur?’’ paylaşımından ve web sitemizdeki ‘’Kayıt’’ bölümünden yarışmaya katılırken yaşadığınız sorunların cevabını bulabilirsiniz.)

SanalBorsam’la bu yıl sen de risk almadan büyük oyna!

• Kripto Para Yarışması Ön Kayıt Formu (14-28 Mart 2022):
https://finfree.page.link/yt8XizSArogSN3rE8

• Instagram Hesabımız:
https://www.instagram.com/sanalborsam/

• Etkinlik Web Sitemiz (Kayıt olmak ve detaylı bilgi için):