Zirve Aydın

Zirve Aydın

Sektöre yön vermiş derin tecrübelere sahip alanında yetkin uzmanlarla  üniversite ve lise öğrencilerinin bir araya geldiği ve deneyimlerin paylaşıldığı bir organizasyondur.
İstanbul Aydın Üniversitesi AR-GE Kulübü olarak gelenekselleştirme yolunda çalıştıkları Zirve Aydın’ın ikincisi İle karşınızda. Bu yıl Zirve Aydın 2019, #dönüşümzirvedenbaşlar mottosu ile yola çıktıkları bu etkinlikte çok önemli stratejik isimlerle dolu dolu bir gün geçireceğinizin sözünü veriyorlar. Birbirinden değerli 6  konuşmacısıyla tanışma imkanı sunarak  network ağınızı genişletmenize  ve  değişen dünyaya adapte olmanıza imkan sağlayacak bu günü kaçırmayın. Etkinlik günü gelen siz değerli dinleyicilere birbirinden farklı özel sponsorluklar ile  çeşitli hediyeler verebilmek için çekilişleri olacaktır.

Konuşmacılar:
1) Davut Can HESAPÇI – NMQ Digital
2) Onur Kemal KOÇ – Microsoft
3) Salih Özel – Turkcell
4) Batu UĞRASIZ – Scorp Inc.
5) Ufuk PEKER – Momentum Bilgi Transfer
6) Erkin ŞAHİNÖZ – FED Eski Araştırma Direktörü

Etkinlik Başvurusu:
Bu muhteşem etkinlikte sen de yerini almak istiyorsan web sitelerinden (www.iauarge.com) üye ol ve etkinliğe kaydını tamamla. Detaylı bilgi almak için web sitelerini (www.iauarge.com) ziyaret edebilir, instagram (@iauarge) ve twitter(@iauarge) üzerinden İstanbul Aydın Üniversitesi Ar-Ge Kulübünü takip edebilirsiniz.

zirve kayit