ZEKALI GERİ DÖNÜŞÜM

ZEKALI GERİ DÖNÜŞÜM (ATMA BİRİKTİR OYNA EĞLEN)

Geri dönüşüm malzemeleriyle eğlenceli eğitim materyalleri oluşturuldu. Bu doğrultuda hem çevreye hem aile ekonomisine hem de öğrenmenin kalıcılığına fayda sağlamış olundu. Bu proje ile son pandemi döneminde öğrencilerimizi evlerinde sıkılmaktan kurtarmak ve önemi büyük olan zeka oyunu öğrencinin kaliteli zaman geçirmesini sağlamak amacımızdı bunu gercekleştirmiş olduk. Çocuklarımızın algıları, hafızaları, bilişsel becerileri geliştirildi ve güçlendirildi. Zeka oyunlarını öğrencilerin kendi imkanlarını kullanarak tasarlamalarını hayal güçlerinin geliştirilmesi sağlandı.

Hareketli , verimli bir proje süreci geçirildi. Hem öğrencilerimizin hem velilerimizin geri dönüşümün öneminin farkındalıkları arttırıldı.  Öğrencilerimiz bütün etkinliklere heyecanlı, aktif şekilde katıldıkları görüldü. Velilerimizin hem zeka oyunları hem de geri dönüşüm hakkında bilinçlendiği görüldü aynı zamanda pandemi ve uzaktan eğitimin verdiği dezavantajları en aza indirildiği görüldü.

Zekalı Geri Dönüşüm eTwinning Projemizin sanal sergisini oluşturduk. Sizlerin de Sanal Sergimizi ziyaret etmesini çok isteriz. Teşekkürler.

ZEKALI GERİ DÖNÜŞÜM SANAL SERGİMİZ