YTÜ Girişimcilik Kulübü SocialAct

YTÜ
YTÜ Girişimcilik Kulübü SocialAct

Sosyal etkiye inanıyor ve kolektif bilinçle birçok problemi insanlık adına çözebilmek için çalışıyoruz. SocialAct, katılımcılarıyla her yıl bir araya gelen toplumun eksik yanlarına farkındalık yaratıp çözümler üretmenin motivasyonuyla eğitim ve atölye çalışmaları düzenleyen sürdürülebilirlik platformudur. Katılımcılar belirlenen problemler üzerinde çok yönlü bir çalışma yürüterek problem çözmeyi öğrenir, parçadan bütüne giden metodolojiyle konuyu her yönüyle ele alarak benzersiz fikirlerini insanlara duyurma fırsatı elde eder ??

SocialAct21’in bu yılki konsepti Covid-19 ile birlikte hayatımıza giren ve sonrasında da devam edecek olan birtakım problemlere 17 Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları çerçevesinde kalıcı çözümler üretmektir.

20 Mart’ta Post Pandemic Effect konusuna çözüm üretebilmek için gerekli eğitimlerle programa başlanır ve katılımcılarımız eğitimlerde öğrendiklerini hayal güçleri ve yaratıcılıklarıyla destekleyerek kayıt oldukları problem odalarında çözümlerini gerçekleştirirler.

Çözümler, sunumlar ve katılımcılarımızın atölye odasındayken problem hakkında aktardıkları sözler YTÜ Girişim Medium hesabında ilgili problemin sayfasında katılımcımızın adı ve soyadı alıntılanarak yer alacaktır. Katılımcılarımız bir problemin çözümünde yer almanın yanı sıra söyledikleriyle Medium üzerinde de iz bırakmış olacaklar!??

Tarih:
20 Mart Cumartesi 13.15-16.10
21 Mart Pazar 13.00-17.30

SocialAct eğitimlerinin 3/4’üne katılım gösteren ve atölye çalışmalarında yer alan katılımcılarımıza sertifika verilecektir.

Birlikte insanlığın sorunlarına ışık tutup farkındalık yaratacağımız, öğrenerek çözümler gerçekleştireceğimiz ve SocialAct’le geleceğe iz bırakabilmek için hemen başvuru formunu doldur, atölyelerimizde yerini al!???

Kayıt Formu: https://forms.gle/spSzXRCWYZLTfjBM8

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin