YTÜ 6. Ulusal Kariyerimin Kimyası

Türkiye’nin en aktif iş ve kariyer kulübü olarak seçilen Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Verimlilik Kulübü olarak düzenlediğimiz Ulusal Kariyerimin Kimyası organizasyonunun 6.sı gerçekleşecektir.

  1. Ulusal Kariyerimin Kimyası 2012 ve 2013 yıllarında olduğu gibi bu sen de İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamülleri İhracatçıları Birliğinin ana sponsorluğunda kimya sektöründeki ‘’En Büyük Etkinliklerden Birisi’’ olarak 1-4 Aralık tarihleri arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir.

Etkinliğimiz sektörün önemli firmalarından gelen üst düzey yöneticiler ve alanındaki en iyi akademisyenlerin katılacağı seminerlerden, işe alım simülasyonlarından, Türkiye’nin büyük şirketlerinin stant açacağı kimya sektörü fuarından, çeşitli fabrikalara düzenleyeceğimiz teknik gezilerden ve sektöre yönelik eğitimlerden oluşacaktır. 2013 yılında Türkiye’nin dört bir yanından 1000 kişilik katılımcı sayısına ulaşan etkinliğimizin kayıtları başlamıştır! Kariyerinde kimya olan herkesi 1-4 Aralık 2014 tarihlerinde 6. Ulusal Kariyerimin Kimyası etkinliğine bekliyoruz.

 

https://www.biletino.com/event/eventdetail/706/6ulusal-kariyerimin-kimyasi adresinden etkinliğimize kayıt olabilirsiniz.

https://www.facebook.com/kariyeriminkimyasi?fref=ts

https://twitter.com/ytukarkim

http://ytukvk.org.tr/projelerimiz/kariyerimin-kimyasi/ sayfalarından projemiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

İletişim: Batu Gürpınar

05336077290

[email protected]

[email protected]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.