Youtube,İnstagram,Twitter,Facebook benim mecralarım mı diyorsun?

Youtube,İnstagram,Twitter,Facebook benim mecralarım mı diyorsun? Yaptıkları sosyal deneylerle nabız tutan WhyShy ekibine bayılıyor musun ? Birbirinden eğlenceli videoların insanı Fırat Sobutay ve Serdar Aksu ile tanışmak mı istiyorsun? Makyaj yapıyorum işi uzmanından öğrenirim bu yüzden Duygu Özaslan’ı takip ediyorum mu diyorsun ? Peki bunlar ve çok daha fazlası için 16 Mart 2019 ‘da bizimle buluşmaya ne dersin ?

Biz kim miyiz ? Biz alanında zirveye oynayan insanların sırlarını sizlerle paylaşmaya kendimizi adayan ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğuyuz ve seni de aramızda herhangi bir ücret talep etmeksizin görmek istiyoruz.

Dünya’da günümüz itibarıyla 3.3 milyar, Türkiye’de de 51 milyon kişi sosyal medyada aktif olarak yer alıyor. Bu kadar büyük bir kitleye hitap eden sosyal medyada her gün mizahtan oyuna, modadan bilime binlerce farklı içerik üretiliyor. Örneğin, sen bu yazıyı okurken sosyal medyaya toplam 600 saatlik video yüklendiğini biliyor muydun?

Talk to Millions, her gün hayatımıza dokunmayı başarabilen içerikleri üreten isimleri ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu farkıyla sizlerle buluşturuyor. Sosyal medyada gördüğümüzden çok daha fazlasını anlatacak ünlü isimlerle bir araya gelmek istiyorsan 16 Mart 2019’da seni de aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Konuşmacılarımız
Fırat Sobutay
Uras Benlioğlu
Serdar Aksu
Burak Şahin
Duygu Özaslan
Tuna Aksen
PintiPanda
Can Sungur
Enis Kirazoğlu
WhyShy
Saniye Karataş

Talk to Millions ücretsiz bir etkinliktir. Bu sebeple bilet almanıza gerek yoktur. Sadece kayıt yaptırmanız yeterlidir.

http://ttm.odtuggt.org