Yılın En İlham Verici Haftası Brand Week Istanbul

Brand Week Istanbul, Türkiye pazarlama ve iletişim endüstrisini dünyanın en yaratıcı isimleri, fikirleri ve işleriyle buluşturmayı hedefleyen dev bir organizasyon. Son yıllarda bir ekonomi ve finans merkezi olarak hızla yükselen İstanbul’u, sahip olduğu büyük potansiyelle bir yaratıcılık üssü olarak konumlandırmak isteyen Brand Week Istanbul, fikirleri ve markalarıyla değişim yaratmak isteyenlere ilham vermeyi amaçlayan bir etkinlikler dizisi.

Marka İkonları Yürüyüşü
Pazarlama dünyasının süperstarları marka ikonlarını kutlamak ve İstanbullularla buluşturmak üzere Brand Week Istanbul’un açılışı Marka İkonları Yürüyüşü ile yapılıyor.

Brand Week Istanbul’un en coşkulu ve en “gürültülü” anlarına sahne olan geçit töreninde markaların maskotları ve ikonlaşmış öğeleri, Brand Week Istanbul’un dinamizmini kentin sokaklarına yansıtacak.

Lovemarks Ödülleri
MediaCat ve Ipsos işbirliğiyle gerçekleştirilen Lovemark araştırması markanın zihin payı, duygusal olarak yakınlık derecesi, beklenti ve ihtiyaçları karşılama düzeyi ile asla bırakılamayacak kadar sevilip sevilmediği dikkate alınarak modellenen bir hesaplama ile gerçekleştiriliyor.

Fark Yaratan Kadınlar
MediaCat tarafından bu yıl yedincisi gerçekleştirilecek seremonide yer alacak isimler, MediaCat editöryel ekibi tarafından titiz bir takip ve inceleme sonucu seçilecek. Öneri ve başvuru sistemiyle zenginleştirilen Fark Yaratan Kadınlar’a internet sitesi üzerinden online form doldurularak başvuru yapılabilir. Katılımcılar hem bireysel başvuru yapabilir hem de başkasını önerebilir.

Portfolyo Buluşmaları
Brand Week Istanbul ev sahipliğinde, Grafik Tasarımcılar Meslek Kuruluşu iş birliğiyle gerçekleştirilecek olan Portfolyo Buluşmaları, geleceğin yaratıcı tasarımcılarının sektörün usta isimleriyle bir araya gelmesini sağlayacak.

Portfolyo Buluşmaları’na katılan tasarımcılar aynı zamanda Brand Week Istanbul’daki oturumlara öğrenci kategorisinde katılma şansı elde edecek.

Kontenjanın sınırlı tutulduğu etkinliğe katılmak için başvurular başladı!

https://www.brandweekistanbul.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here