YILDIZINIZI SEÇİN, EĞİTİME SİZ DE DESTEK VERİN

ISTANBUL’UN DÖRT BİR YANINI SARAN STARS OF ISTANBUL YILDIZLARINDAN EN SEVDİKLERİNİZİ SEÇEREK, UNICEF’İN BAŞLATTIĞI ‘TELAFİ EĞİTİMİNE’ 10 TL KATKIDA BULUN!
İlköğrenimini tamamlayamamış binlerce çocuğa okul kapısını açacak olan ‘’Stars of Istanbul’’ yıldızları Istanbul’un çok çeşitli noktalarında sergileniyor. Size en yakın yıldızları gidip inceleyebilir ve en beğendiğiniz yıldızı seçerek eğitime katkıda bulunabilirsiniz. Yıldızların plaketlerinde yazılı olan kod numaralarından en çok beğendiklerinizi belirleyin. Nasıl mı?
Şehre nüfuz ederek, gezerek veya starsofistanbul.com sitesinde yıldızları inceleyerek sevdiğinizi yıldıza karar verin. ‘Yıldızım Sensin’ diyorsan; ‘Star’ yazıp boşluk bırakın. Yıldızın ‘kod numara’sını yazın ve 3005’e  kısa mesaj gönderin. UNICEF’in başlattığı ‘telafi eğitimine’ siz de 10 TL katkıda bulunarak daha çok çocuğun okumasına destek olun.
Kampanya Detayları: 1 Eylül- 1 Aralık 2011 tarihleri arasında T.C sınırları içerisinde geçerli olan bu kampanya, UNICEF Türkiye yararına düzenlenen bir bağış kampanyasıdır. Kampanyaya katılım, Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,83 TL, Turkcell aboneleri için ücretsiz, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Kampanya kısa numarası olan 3005’e mesaj atan katılımcılar başarılı ya da başarısız her mesaj için 10 TL bağışta bulunmuş sayılır. Kampanyada Turkcell ve Vodafone için herhangi bir katılım sınırı yoktur. Avea aboneleri, aynı numara ile aynı gün içerisinde en fazla 20 katılım yapabilir. Kampanyaya, ön ödemeli Avea ve Vodafone  aboneleri hariç tüm operatörler katılabilir.
Daha fazla bilgi için: www.starsofistanbul.com