Yıldız Teknik Üniversitesi ve University of Warwick isbirliği ile Kariyer Eğitimi

Yıldız Teknik Üniversitesi ve University of Warwick isbirliği ile eğitim almak ister misiniz?

İki üniversite ortaklığında verilen Inovasyon odakli Endüstriyel Ar-Ge ve Teknoloji Yönetimi Lisansüstü Sertifika ve Master Programı’na basvurabilir, Warwick Üniversitesi Profesorlerinin sunumuyla İstanbul’da eğitim alabilirsiniz! Yeni dönem 23 Ocak 2013’te basliyor!

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ), University of Warwick ve Warwick Manufacturing Group (WMG) isbirliği ile TC Bilim ve Teknoloji Bakanlığı destekleriyle öncelikli olarak Ar-Ge merkezleri, Teknoloji Bölgeleri, teknoloji sirketleri, çalısanları ve bu gibi sirketlerde çalısmayı planlayan yeni mezunlar için lisansüstü eğitim programları düzenlenmistir.

Programlar İgilizce olarak, Warwick Üniversitesi öğretim üyeleri tarafından YTÜ Besiktas kampüsünde yapılacak ve yeni modül 23 Ocak 2013’te baslayacaktir.

Eğitim Sertifikaları

Eğitim modüllerini basarıyla tamamlayan katılımcılar, Warwick Lisansüstü Endüstriyel Ar-Ge ve Teknoloji Yönetimi Sertifikası’na hak kazanacaktır. Bu Sertifika Warwick Üniversitesi tarafından düzenlenecek ve uluslararası geçerliliğe sahip olacaktır. Sertifikaya hak kazananlar bu programın devamı olarak ayrıca 3 seçimlik modül daha alarak ve tez yazarak University of Warwick master diplomasını alabileceklerdir. Sertifika programlarında kazanılan krediler istenirse University of Warwick, İngiltere’deki uygun master ve doktora programlarına transfer edilebilecektir.

Günümüzde Ar-Ge merkezlerinin ve Ar-Ge yapan sirketlerin en önemli ihtiyacı, nitelikli Ar-Ge elemanı ve yöneticileridir. Endüstriyel Ar-Ge ve Teknoloji Yönetimi Sertifika Programı, Ar-Ge merkezi elemanlarının, çalısırken Ar-Ge eğitimi almalarını ve bu eğitimin, kendi dallarında proje yapabilecekleri ve basarı ile tamamlayacakları bölümlerden toplayacakları kredileri, master ve doktora programlarına tasıyabilecekleri bir eğitim programıdır.

Program hakkında daha fazla bilgi için:

Web: http://warwick.yildiz.edu.tr

Email: [email protected]

Tel: 0 212 383 21 35

0 530 582 81 37

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin