YGA ZİRVESİ 2011

Liderlerin övdüğü
YGA Liderlik Okulu’na

50.000 Başvuru Bekleniyor

Güler Sabancı, Hüsnü Özyeğin, Süreyya Ciliv, Bill Drayton gibi liderlerin övdüğü,
Geleceğin Sosyal Sorumlu Liderlerini buluşturacak YGA  Zirvesi 2011 için Başvurular Başladı.

Gençlerin liderlik kabiliyetlerini sosyal sorumluluk projeleri üretirken ve hayata geçirirken geliştiren YGA Vakfı,  2.000 başvurunun seçileceği YGA Zirvesi’nin başvuru sürecini başlattı. 26 Kasım 2011’de İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan YGA Zirvesi için 31 Ekim 2011’e  kadar başvuru yapılabilir.

Bu yıl, FIBA Holding Yönetim Kurul Başkanı Hüsnü Özyeğin, Microsoft Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çağan, Yapı Kredi Bankası Genel Müdür Yardımcısı Cihangir Kavuncu, BilgeAdam Genel Müdürü Hakan Çevik, BSH Türkiye CEO’su Norbert Klein, Coca Cola Avrasya Grup Başkanı Ahmet Bozer, Borusan Holding CEO’su Agah Uğur, Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı ve YGA Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Yaman sosyal sorumlu lider adaylarını kendi başarı hikayeleriyle besleyecekler.

2011 YGA Zirvesi ile başlayacak olan sıradışı liderlik yolculuğunda,  geleceğin sosyal sorumlu lideri olmak isteyen lise ve üniversite öğrencileri ve genç profesyoneller başvularını http://zirve.yga.org.tr/ üzerinden yapabilirler.Başvuru sonuçları 14 Kasım 2011 ‘de açıklanacak.

 2010 YGA Zirvesi 33.000 genç profesyonel ve üniversite öğrencisinden rekor sayıda başvuru almıştı. Değerlendirmeler sonucu seçilen 2000 genç lider adayı; Güler SABANCI,  Süreyya CİLİV, Agâh UĞUR, Hasan YILMAZ ve Sinan YAMAN’ın konuşmalarıyla ilhamlanarak gelecek için kurulan hayallere ortak olmuştu.