Yetiştirilmek Üzere CEO Aranıyor

girişim
CEO Aranıyor

İş dünyasından isimlerle pratiğe dayalı eğitimler, geniş bir network imkanı ve dolu dolu bir MBA programına sayılı günler kaldı. Başarılı bulunan öğrencilere %100 burs imkanı sağlanacak olan GYİAD MBA programı

Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği tarafından hayata geçirilen, iş dünyasından profesyonellerin de programda aktif rol alarak yıllar içerisinde edindikleri tecrübelerini sana aktarmak için birebir ilgilendiği özel bir MBA programıdır.

Kimler Katılabilir?
Keşfedilmeyi bekliyorsan, artık zincirleri kırman gerektiğine inanıyorsan doğru yerdesin. Başarıdan başarıya koşmak isteyenleri, atılım yapmak için bir fırsat gözleyenleri, iş dünyasında fırtına gibi esecek olanları arıyoruz.

Üniversiteliler
Üniversitelerin 3. Ve 4. Sınıfında öğrenime devam etmekteysen hazırsın demektir.

Yeni Mezunlar
Üniversiteden mezun olalı 2 yıldan fazla zaman geçmemişse sen de başvurabilirsin.

Çalışanlar
Herhangi bir şirkette, kurumda, kuruluşta işe başlamış olsan dahi başvurman için hiçbir engel yok!

22 Ocak Başvuru Bitişi

Program ücreti 15.000 TL olarak belirlenmiştir. Bununla birlikte eğitime kabul edilecek öğrenci kontenjanı adedince %100 burs kontenjanı vardır. Başarılı bulunan öğrencilere %100 burs imkanı sağlanacaktır.

Eğitim her hafta Salı ve Perşembe günleri 19.00 – 21.30 saatleri arasında gerçekleşecektir. Toplamda 19 günlük olan bu eğitim 10 hafta sürecektir.

Zoom platformu üzerinden online olarak gerçekleşecektir.

GYIAD MBA başvurusu, önemli üniversitelerin MBA başvuru süreçleri incelenerek tasarlanmıştır. Buna göre, başvuran katılımcı adaylarının akademik performansları ve analitik yetkinliklerinin yanı sıra sosyal yetkinliklerinin, sosyal problemlere olan duyarlılıklarının, gelecek hedeflerini anlamlı biçimde şekillendirip şekillendiremediklerinin, kendilerini ve hayallerini doğru ifade edip edemediklerinin de ölçümleneceği bir süreç ile katılımcılar belirlenecektir.

https://gyiad.org.tr/mba