YENİ YILA Suada Club-GS ADASI’NDA MFÖ KONSERİ İLE “MERHABA” DİYİN!

Türkiye’nin en önemli ve köklü müzik gruplarından olan MFÖ yılbaşında doyasıya eğlenmek ve sevdiklerinize unutulmaz bir gece yaşatmak için Avea Prime’ın katkılarıyla Suada Club – GS ADASI’nda sizlerle buluşacak .

Yılların eskitemediği, şarkıları yıllardır dillerde olan ve unutulmaz parçaların mimarı MFÖ yeni yılda Suada Club – GALATASARAY ADASI’nda sizlerle birlikte olacak. Yılbaşı gecesi açılışı Reina Dj’lerinin çalacakları hit parçalar ve özel dans showlarla başlayacak. Size özel olarak hazırlanan yılbaşı programında, 2015 yılına MFÖ ile beraber girerek eğlence sabahın ilk saatlerine kadar devam edecek. Dilerseniz konser öncesi, Suada Club – GALATASARAY ADASI’nın seçkin restaurantlarında çok özel tatlardan oluşan yılbaşı yemeği ve ikramları ile geceniz hem eğlenceli hem de leziz tatlarla unutulmaz olacak.
G Balık, Suda Kebap veya Aslan Restaurant’ta yemeğinizi yiyip, eğlenceye dilerseniz konserin düzenleneceği alanda müziğe kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Dünya çapında pek çok organizasyona ev sahipliği yapan, yerli ve yabancı misafirlerine dört mevsim, eğlence ve dinlence merkezi olarak hizmet veren Suada Club – GALATASARAY ADASI; 31 Aralık 2014 gecesi farklı yeni yıl süslemeleri, özel barları ve seçkin restaurantları ile yılbaşı akşamınızı ayrıcalıklı bir keyfe dönüştürecek. MFÖ şarkıları eşliğinde hem romantik hem de eğlenceli bir parti havasında geçireceğiniz unutulmaz bir yılbaşı gecesi için Suada Club – GALATASARAY ADASI’nda zaman kaybetmeden yerinizi ayırtın.

Rezervasyon: Suada Club – GALATASARAY ADASI Yılbaşı Rezervasyon Masası
yilbasi@suadaclub.com.tr
Tel: 0212 263 73 00
0546 856 56 06
0549 403 29 42