YENİ İŞ KURMA BECERİLERİ VE GELİŞTİRME STRATEJİLERİ EĞİTİMİ

İş kurarken dikkat edilmesi gerekenler ve devlet desteklerinden faydalanma fırsatları…

Mevcut sermayeniz ile iş kurarken farklı finansman kaynaklarına erişmek için stratejik yöntemler ve yeni trend Satış ve Pazarlama Stratejilerinizi gözden geçirmek ve günümüz şartlarına uygun farklı satış ve pazarlama stratejilerini kullanmak için davetlimizsiniz.

Eğitimin Amacı: Bu eğitimin amacı, yeni iş kurmak isteyenlerin iş kurarken karşılaştıkları sorunlar, finansmana erişim, personel, analiz, rekabet, yatırım maliyetleri, nakit yönetimi, teşvik destekleri, satış ve pazarlama, müşterinin ihtiyacını doğru anlamayı, potansiyel müşterileri bulup, onları şirkete kazandırmayı, pazarlamanın mantığını, müşterinin itirazlarını anlayıp ortadan kaldırmayı, tahsilâtı zamanında ve şirketin standartlarında yapmayı öğreneceklerdir.

Sonuç üreten müşteri ziyaretlerinin nasıl olması gerektiği, fiyat, vade, ıskonto ve tahsilat konularındaki itirazları pratik yaparak nasıl bertaraf edeceklerini; konusunda uzman eğiticimizden öğreneceklerdir.

Kobi-Line olarak 2023 hedeflerinize ulaşmanıza katkıda bulunmak için bu sürece davetlisiniz.

Not:
Eğitim Ücreti :
500 TL+KDV dir. Eğitim ücreti tek seferde eğitim süresi içerisinde yapılacaktır. Eğitim sonunda katılımcılara sertifika verilecektir.

Eğitim Başlangıç ve Bitiş Tarihi : 23 Eylül 2016 – 25 Eylül 2016
Eğitim Süresi : 3 gün – 12 saat
Eğitim Saati : 17:30 – 21:30 arası
Katılımcı Sayısı : 10 – 15 kişi
Eğitim Yeri : Taksim Elite World Hotel

Kobi-Line Bilgi Merkezi
0850 811 2 444
www.kobi-line.com.tr