Yeni Düşler Yenilikçi Düşünceler 2012 Öğrenci Proje Yarışması Ödül Töreni

 

Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi evsahipliğinde, Elginkan Vakfı, Bosch, Karel, ve Airties’ın ana sponsorluğunda, Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği-BÜMED, KOSGEB BÜ-TEKMER, Ar-Ge Mühendisleri Derneği, Ankara Patent Ofisi, Xerox, HayalEt, Argela, IBM, Microsoft, Üniversite Medya, Radyo Boğaziçi ve Cookhane sponsorluğunda düzenlenen ve Boğaziçi Üniversitesi Sanayi İlişkiler Ofisi tarafından yürütülen “Yeni Düşler Yenilikçi Düşünceler, YD2YD 2012” öğrenci proje yarışmasının Ödül Töreni 6 Aralık 2012 Perşembe günü saat 15.00’te Boğaziçi Üniversitesi’nde Fatih Türkmenoğlu sunumu ile gerçekleştirilecek.

Yarattığı Porof. Zihni Sinir karakteriyle tanınan, teknoloji tutkunu bir karikatürist ve tasarımcı olan İrfan Sayar da ödül törenine konuk konuşmacı olarak katılacak.

Yenilikçi Teknolojik İş Fikri konularında düzenlenen yarışmada dereceye layık görülen projeler Genel ve Otomotiv Sistemleri kategorilerinde ödüllerini alacaklar. Yarışmada dereceye girecek projelerin alacakları ödüller :

Elginkan Vakfı Birincilik Ödülü -25.000TL , İkincilik Ödülü-15.000 TL,
Bosch Birincilik Ödülü-25.000TL, İkincilik Ödülü-15.000 TL ,
Karel Ödülü – 20.000 TL , Airties Ödülü – 5. 000 TL”
Dereceye giren projeler ayrıca KOSGEB BÜ-TEKMER bünyesinde şirket kurmak üzere başvuru hakkına kavuşacaklar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin