Yeni Bir Dünya Yaratan Girişimleri Destekliyoruz

Türkiye İş Bankası ile Vehbi Koç Vakfı’nın İşbirliğinde düzenlenen, KWORKS ve WORKUP tarafından yürütülen Etki Girişimciliği Programı (EGP); belirlenen odak alanlarında ölçülebilir, sürdürülebilir, sosyal ve çevresel etki yaratan veya yaratma potansiyeli olan teknoloji tabanlı girişimlerin ölçeklenmesine destek olmayı amaçlayan programdır.

EGP; yenilikçi, yaratıcı, eşitlikçi, etik yaklaşımı ve sağlam iş modelleri olan, teknolojiyi etkin kullanan / teknolojiyi geliştiren, ileri seviye girişimlere yönelik bir programdır. Girişimlerin sosyal etkilerini ve finansal getirilerini artırmaları için ihtiyaç duydukları özgün desteği sağlamayı ve onları sorumlu yatırımcılarla buluşturmayı hedeflemektedir.

ODAK ALANLARI
Nitelikli Eğitim
Sağlık ve Kaliteli Yaşam
İklim Eylemi
Erişilebilir ve Temiz Enerji
Sürdürülebilir Şehirler ve Topluluklar

NELER SAĞLIYORUZ
Türkiye İş Bankası ve İştirakleri, Vehbi Koç Vakfı Kurumları, Koç Holding Şirketleri ile İşbirliği Fırsatları
Etki Yatırımcıları ile Tanıştırma
Etki Odaklı Program içeriği
İleri ve Kişiselleştirilmiş Destek
Sosyal Etki Yönetimi
Müşteri Tanıştırma Desteği
Global Bağlantı Desteği
Etki Odaklı Mentorluk Görüşmeleri
Global Sosyal Etki Ağlarına Erişim

Kimler Başvurabilir?
Şirketleşmiş veya şirketleşme aşamasında, ürün-pazar uyumunu yakalamış, etki odaklı veya etki yaratma potansiyeli olan teknoloji tabanlı girişimler.
Sosyal etki yaratmak üzere yola çıkmış, çalışan bir iş modeli ve finansal sürdürülebilirlik potansiyeli olan, teknoloji tabanlı /teknolojiyi etkin kullanan etki girişimleri ve sosyal girişimler.

Başvurular ne zaman ve nasıl yapılır?
Etki Girişimciliği Programına 15 Mart 2022 tarihine kadar programın websitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

https://etkigirisimciligi.com